Йожеф-Левенте Ксапо

Заступник генерального директора з технології та стратегії

Йожеф Ксапо призначений на посаду директора із стратегії, планування та трансформації з 25 травня 2020 р.

Має 12 років досвіду роботи у транснаціональних промислових компаніях, таких як Wittenstein, Tenaris, Interpipe та АрселорМіттал. Добре знайомий з бізнес-культурою США, Німеччини, Румунії, Нігерії, України, Саудівської Аравії. Розпочав свою кар’єру в 2008 р. в якості стажера у центральному офісі Wittenstein AG в Німеччині.

З 2008 по 2015 рр. працював в Tenaris – міжнародному виробнику та постачальнику сталевих труб для енергетичної галузі. В Tenaris Silcotub (Румунія) відповідав за координацію команди промислового планування, розробку стандартів виробництва та створення можливостей для покращення. У 2012 р. був призначений на посаду координатора економічного та фінансового планування в Нігерії з метою інтеграції місцевих підрозділів Tenaris до корпоративної системи управління та навчання команди планування.

У 2018 р. Йожеф Ксапо приєднався до ArcelorMittal Tubular Product у м. Ель-Джубайль (Саудівська Аравія) на посаді керівника стратегії й розвитку. Його основна діяльність включала розробку та впровадження системи контролю за управлінням виробничою діяльністю, а також удосконалення планування виробництва і розподілу потужностей. Він ініціював і координував стратегічні проекти, керував департаментом з інжинірингу та інвестицій, контролював розподіл і вкладення капітальних витрат.

Отримав ступінь бакалавра промислового економічного інжинірингу та ступінь магістра в сфері менеджменту та системного інжинірингу в Технічному університеті Клуж-Напока. В 2017 р. отримав ступінь доктора філософії в сфері промислового інжинірингу та менеджменту в цьому ж університеті.