Мауро Лонгобардо

Генеральний директор

Мауро Лонгобардо призначений на посаду Генерального директора з 18 лютого 2020 року.

З 2002 по 2006 рр. він працював в «Tenaris» (Італія) у сфері якості, технології та розробки нової продукції. Потім переїхав до Аргентини – забезпечував контроль різних виробничих об’єктів на місцевому підприємстві. У 2010 році його перевели в Дубай на пост директора з координації міжнародних продажів труб сортаменту нафтопромислу.

Працював комерційним директором і регіональним менеджером по перспективним країнам Близького Сходу (Ірак, Катар, Оман, Ємен, Пакистан, Сирія, Ліван і Йорданія). З 2013 по 2015 рр. на Челябінському трубопрокатному заводі (ЧТПЗ) обіймав посаду заступника генерального директора зі стратегії, технології та розвитку. Після цього перейшов в «Інтерпайп», ставши заступником гендиректора з виробництву в Україні. З лютого 2018 року приєднався до Групи як гендиректор «Arcelormittal Tubular Products Jubail».

Мауро Лонгобардо навчався у Міланському технічному університеті (Італія) за фахом «Матеріалознавство». З відзнакою закінчив школу менеджменту Sloan при Массачусетському технологічному інституті (Бостон). Пройшов навчання за прискореною програмою підготовки магістрів у школі менеджменту та бізнесу Аргентинського університету (Буенос-Айрес).