Сергій Плічко

Фінансовий директор

Сергій Анатолійович Плічко 1 жовтня 2018 р. призначений фінансовим директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».


З лютого 2017 р. він виконував обов’язки фіндиректора підприємства. В коло його завдань входить управління фінансами, забезпечення грошовими коштами операційної та інвестиційної діяльності, взаємодія з податковими органами та фінансовими установами, а також участь в стратегічному плануванні розвитку компанії.


Сергій Плічко почав свою роботу на підприємстві у 2000 р. на посаді бухгалтера-ревізора, потім працював заступником головного бухгалтера з методології. У 2007 р. був призначений начальником департаменту з методології бухобліку та звітності. Відповідав за розробку та впровадження облікової політики підприємства, брав участь у впровадженні системи SAP ERP.


У 2011 р. Сергій Плічко посів позицію головного керуючого з бухгалтерського обліку та звітності ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Відповідав за оптимізацію роботи бухгалтерської служби, а також бізнес-процесів з обліку та складанню фінансової звітності. У 2014 р. Сергій Плічко був переведений на посаду Генерального директора ТОВ «Стивідорна компанія Нікмет-Термінал» (Миколаївський морський торгівельний порт).


Сергій Плічко закінчив Київський національний економічний університет за фахом «Облік і аудит» і отримав диплом економіста.