Володимир Теслюк

Заступник генерального директора з виробництва гірничого департаменту

Володимир Іванович Теслюк з 6 листопаду 2017 року призначений на посаду заступника генерального директора з виробництва гірничого департаменту.

Володимир Теслюк розпочав свою трудову діяльність на підприємстві нагрівальником металу в цеху блюмінг №1 у 1989 р., з 1994 р. працював змінним майстром основної виробничої дільниці. З 2003 р. він обіймав посаду заступника головного прокатника з термозміцнення в управлінні прокатного департаменту, з 2008 р. працював на посаді заступника директора з виробництва прокатного департаменту. У 2011-2015 рр. працював головним керуючим з виробництва, посідав позиції директора з внутрішньої логістики та директора транспортного департаменту підприємства. У 2015-2016 рр. виконував обов’язки заступника генерального директора з виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Володимир Теслюк здійснює координацію виробничої діяльності структурних підрозділів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», спрямованої на виконання завдань з виробництва продукції, забезпечення виробництва енергетичними ресурсами.

Володимир Теслюк закінчив Національну металургійну академію України за фахом «Обробка металів тисненням» та здобув кваліфікацію спеціаліст-металург.