Юлія Чермазович

Директор департаменту соціального розвитку, генеральний директор ПП "Стіл Сервіс"

З 1 грудня 2022 року Юлію Чермазович призначено генеральною директоркою ПП «Стіл Сервіс» та директоркою департаменту соціального розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Юлія відповідає за ефективне функціонування ПП «Стіл Сервіс», пошук нових та розвиток пріоритетних напрямків діяльності, розширення переліку послуг та покращення їх якості задля підвищення рівня конкурентоздатності та прибутковості компанії. За сумісництвом, на посаді директорки департаменту соціального розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує розвивати молодіжні проєкти, стратегічні взаємини компанії з навчальними закладами міста та місцевими громадами, а також координувати роботу соціальних об’єктів підприємства та благодійність.

В «АрселорМіттал Кривий Ріг» працює з 2003 р. Свою кар’єру на підприємстві розпочала з позиції стажера. Успішно виросла до керівних посад і у 2018 р. була призначена в. о. директора, а потім – директором департаменту з персоналу. На цій посаді вона відповідала за реалізацію HR-стратегії, опікувалась питаннями утримання, мотивації, навчання та розвитку персоналу, залучення персоналу, в тому числі, молоді, а також підвищенням престижу професій ГМК.

У 2004 р. закінчила Криворізький технічний університет з дипломом магістра за спеціальністю «Економіка підприємства».