null

З моменту заснування компанія ArcelorMittal прагне, щоб її діяльність відповідала чотирьом цінностям: безпеці, сталому розвитку, якості та лідерству.

Безпека

Успіх починається із забезпечення безпеки всіх наших співробітників.

Кожен нещасний випадок можна уникнути, і кожен співробітник, який працює в ArcelorMittal – починаючи з цеху і закінчуючи комітетом управління корпорацією – повинен дотримуватись цього переконання. Це є основою культури безпеки, до якої ми маємо прагнути на всіх підприємствах.

Наші співробітники повинні бути добре навчені і мати можливість говорити про ризики та проблеми, пов'язані з безпекою. Ми повинні неухильно виконувати та дотримуватись наших «Золотих правил». А наше керівництво має часто бути присутнім у цехах, демонструючи, що безпека завжди лежить в основі наших думок та дій. На щось менше ми не згодні, бо лише так можна досягти успіху.

Сталий розвиток

Ми хочемо бути конкурентоспроможними та процвітати у майбутньому.

Це означає, що ми повинні мати чітке уявлення про те, як розвивається світ, не лише з погляду економіки та ринку, а й соціальних та екологічних мегатенденцій, які визначатимуть наше майбутнє.

Ефективне управління нашим бізнесом протягом усього циклу дозволяє нам інвестувати в довгострокову перспективу, використовуючи можливості, які існуватимуть для виробництва сталі у світі, у тому світі, який стає все більш циклічним і все більше відмовляється від вуглецевого палива, задовольняючи очікування всіх наших акціонерів. Це дозволить нам створити найсильнішу платформу для нашої компанії, а також зробити важливий внесок у побудову кращого світу для всіх.   

Якість

Якість – найважливіша умова нашої конкурентоспроможності.

Ми повинні прагнути перевершувати очікування щодо нашої продукції, процесів та продуктивності, поєднуючи наші глибокі знання у виробництві з гострим комерційним чуттям та бажанням впроваджувати інновації та розширювати потенційні функції сталі.

Ми повинні прагнути досягти досконалості у всьому, що ми робимо, надихаючи наших колег на розробку нових ідей та досягнення успіху.

Лідерство

Ми створили та зберігаємо свої лідерські позиції завдяки далекоглядному мисленню та готовності постійно оскаржувати статус-кво та бути відкритими до того, щоб діяти по-іншому.

Саме такий підхід дозволив нам постійно посідати перше місце серед найвибагливіших клієнтів. Ми ніколи не визнаємо, що межі якості наших матеріалів вже досягнуто, і постійно прагнемо виробляти все досконаліші марки сталі, щоб допомогти вирішити проблеми та побудувати світ майбутнього.

В умовах високої конкуренції, складного та мінливого світу, в якому ми працюємо сьогодні, це важливо як ніколи. Ми високо мотивовані можливостями, які відкриваються перед нами, щоб переосмислити роль сталі для нового покоління – запроваджуючи інновації, використовуючи нові бізнес-моделі, створюючи нові партнерства та приймаючи різноманітність.

Наша мета: більш інтелектуальніша сталь для людей та планети

Мета ArcelorMittal – «Сталь із розумом: для людей та планети».

Ми живемо в епоху дивовижного прогресу, коли винаходи та людська винахідливість забезпечують безпрецедентні успіхи у глобальному розвитку.

Технології відіграють найважливішу роль в цих перетвореннях, але не менш важливу роль відіграють і матеріали, з яких будується наш світ. Як провідна світова сталеливарна та гірничодобувна компанія ми маємо величезну відповідальність.

Сталь як ніколи важлива для майбутнього успіху нашого світу. Це єдиний матеріал повністю придатний для повторного використання та переробки, який відіграватиме найважливішу роль у побудові циклічної економіки майбутнього. Сталь продовжуватиме розвиватися, стаючи все розумнішою та стійкішою.

Наша мета в ArcelorMittal – допомогти побудувати кращий світ за допомогою розумнішої сталі. Сталі, виготовленої з використанням інноваційних процесів, які більш ефективні, споживають менше енергії та викидають значно менше вуглецю. Сталі, які чистіша, міцніша і придатніша для повторного використання. Сталі для електромобілів та інфраструктури відновлюваних джерел енергії, яка підтримуватиме суспільство протягом усього нинішнього сторіччя.

Ми підтримуємо цю культуру інновацій, ставлячи дослідження та розробки у центр нашої діяльності. У нас працюють одні з найкращих та найталановитіших фахівців у своїй справі – інженери, їм доводиться вирішувати найскладніші завдання.

З приблизно 158 тисяч співробітників ми не просто компанія, ми - спільнота. Нами рухає дух підприємництва та пристрасть до досконалості, ми ніколи не визнаємо, що межі наших можливостей уже досягнуто. Ми будемо продовжувати розширювати межі, будь то розробка технологій для зниження вуглецевого складу сталі, перетворення будівельного середовища за допомогою наших нових будівельних рішень, 3D-друк автомобільних деталей із використанням сталевих порошків або впровадження штучного інтелекту та передової автоматизації на наших підприємствах. Саме це необхідно для того, щоб стати сталеливарною компанією майбутнього.