null

Сталий розвиток

Сталь відіграє ключову роль у розвитку людства й надалі залишатиметься корисною завдяки своїй міцності, довговічності, гнучкості і придатності до багаторазового використання, а також є матеріалом, який найліпше піддається переробці - ідеальним для економіки замкненого циклу. Але дуже важливо, щоб наша діяльність не поставила під загрозу майбутні покоління. Сталь повинна розвиватися, щоб стати розумнішою та стійкішою.

Наш підхід до сталого розвитку

Для нас сталий розвиток означає усвідомлення та вжиття відповідних заходів у сферах безпеки праці, зміни клімату, захисту довкілля, соціальної відповідальності та інновацій.

Це означає бути готовими відповідати найбільш значущим довгостроковим екологічним та соціальним  тенденціям, які трансформують світ, в якому ми працюємо. Це означає уважно прислухатися до зацікавлених сторін, як на місцевому, так і на глобальному рівні, і визнати тенденцію до зростання  їх очікувань. Це визначення того, що ми повинні зробити зараз, щоб захистити і примножити цінності для зацікавлених сторін у майбутньому. Це означає продовжувати виробництво конкурентноспроможної  металургійної продукції дотримуючись операційних стандартів, які відповідають очікуванням клієнтів та інвесторів й навіть перевершують їх.

Інтеграція сталого розвитку в бізнес має важливе значення для забезпечення того, щоб сталь стала матеріалом вибору при переході до циркулярної та низьковуглецевої економіки.