null

Створення безпечних умов праці для всіх робітників, будь це працівник підприємства або підрядник, – це пріоритет №1 для ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», як і для всієї компанії АрселорМіттал. Ми піклуємося про те, щоб виробничий майданчик одного з найбільших металургійних підприємств України був також одним з найбезпечніших. Наші основні цілі – це досягнення нульових показників нещасних випадків на виробництві та скорочення ризиків виникнення професійних захворювань.

«Політика в області охорони праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - це заява, публічно проголошена вищим керівництвом підприємства, і відображає його погляди щодо захисту здоров'я і забезпечення безпеки персоналу на робочих місцях підприємства.

«Настанова з охорони праці та промислової безпеки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» дає загальний огляд і знайомить нас з принципами і правилами, за якими на підприємстві функціонує система управління охороною праці (СУОП), що є однією з підсистем загальної системи менеджменту підприємства.

Основні принципи Політики в області охорони праці:

  • Ми прагнемо запобігти травмам та професійним захворюванням;
  • Кожен з нас піклується про особисту безпеку та безпеку оточуючих;
  • Ми ведемо постійний контроль за системою управління охороною праці та проводимо моніторинг досягнення наших цілей;
  • Ми поширюємо зобов'язання у сфері охорони праці не тільки на наших працівників, але і на персонал підрядних організацій.

Сертифікація по ISO 45001

Система управління охороною праці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 45001:2018.

Даний стандарт є ефективним інструментом управління ризиками у виробничій діяльності та зниження їхньої ймовірності, оскільки заснований на системному підході, що дозволяє попереджати можливі аварійні ситуації.

Корпоративні стандарти

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» приділяє велику увагу ризикам у сфері охорони праці, відповідальність за які несе кожен працівник підприємства. Для зниження основних видів ризиків у сфері охорони праці в компанії розроблені 11 стандартів, діючих на рівні корпорації, – ArcelorMittal Fatality Prevention Standards. Вимогам цих стандартів навчаються всі працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

АМ Safety 001 «Ізоляція»

АМ Safety 002 «Замкнуті простори»

АМ Safety 003 «Роботи на висоті»

АМ Safety 004 «Безпека на залізниці»

АМ Safety 005 «Аудити на рівні підрозділів»

АМ Safety 006 «Транспортні засоби і водіння»

АМ Safety 007 «Крани і підйомне устаткування»

АМ Safety 008 «Управління підрядниками»

АМ Safety 011 «Розслідування інцидентів (нещасних випадків)»

АМ Safety 013 «Готовність до аварійних ситуацій»

АМ Safety 014 «Ідентифікація небезпек і оцінка ризиків»

Корпорацією АрселорМіттал встановлена багаторівнева система оцінки рівня впровадження стандартів FPS. Рівень впровадження стандартів на підприємстві перевіряється відповідно до встановлених процедур.