null

10 ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

1. Безпечне, здорове, якісне робоче життя для наших співробітників

Безпека і здоров’я співробітників, дотримання прав людини є одними з головних пріоритетів діяльності компанії. Ми цінуємо та  поважаємо кожного співробітника, використовуємо його потенціал і піклуємось про його розвиток

2. Продукція, що забезпечує сталий стиль життя

Дизайнери та виробники в галузях, які впливають на наше повсякденне життя, таких як автомобілебудування та упаковка, вибирають сталь, тому що розуміють, що міцність, пластичність і здатність до переробки сталі є ключовими для розробки інноваційних рішень для сталого розвитку.

3. Продукція, що створює стійку інфраструктуру

Сталь є матеріалом, який вибирають, коли мова йде про будівельні або інфраструктурні проекти. Компанії, які розробляють і реалізують ці проекти, а також уряди та установи, які замовляють і затверджують такі проекти, враховують цінність сталі як для сьогодення, так і для майбутнього.

4. Ефективне використання ресурсів з високим ступем переробки відходів

Ми використовуємо як сировину, так і вторинну сировину найбільш ефективним способом, тим самим створюючи значну цінність для наших клієнтів та акціонерів, а також сприяючи досягненню цілей економіки замкненого циклу.

5. Відповідальне використання повітря, землі та води

Ми хочемо, щоб наші стейкхолдери знали, що ми розумно використовуємо природні ресурси. Ми діємо відповідально та прозоро, показуючи, що дбаємо про зменшення нашого впливу на навколишнє середовище. Ми працюємо з нашими партнерами та місцевими громадами, щоб ефективно використовувати ресурси, на які ми всі покладаємося.

6. Відповідальний споживач енергії, який допомагає створити майбутнє з низьким рівнем викидів вуглецю

Ми зосереджені на тому, щоб зробити нашу діяльність максимально енергоефективною, зменшити власні викиди, щоб зменшити наш вуглецевий слід.

7. Ланцюги постачань, яким довіряють наші клієнти

Клієнти впевнені, що ми відповідаємо або перевершуємо їхні екологічні, соціальні та управлінські очікування як у власному металургійному та гірничодобувному бізнесі, так і в нашому ланцюжку поставок, особливо коли йдеться про шахти, з якими ми працюємо.

8. Активна участь в житті місцевих громад

Ми прагнемо, щоб місцеві громади відчували, що ми передбачаємо їх потреби та враховуємо наш вплив на місцеві громади та навколишнє середовище. Ми хочемо, щоб вони бачили в нас партнера в соціально-економічному розвитку. Ми також налаштовані на відкритий діалог у разі виникнення проблем.

9. Підготовка талановитих науковців та інженерів

Ми створюємо сильну команду добре підготовлених і талановитих інженерів, вчених і техніків, які думають про наше майбутнє і суспільство.

10. Наш внесок в розвиток суспільства

Соціальні проекти, які ми виконуємо, мають вимірювану цінність для зацікавлених сторін, що допомагає зрозуміти наші зобов'язання. Корпоративне управління лежить в основі наших амбіцій щодо сталого розвитку. Високі етичні стандарти лежать в основі діяльності ArcelorMittal з моменту заснування компанії.