null

Прагнучи бути лідером у виробництві сталі, «АрселорМіттал Кривий Ріг» вважає одним з найважливіших завдань своєчасне забезпечення виробництва. Ми постійно вдосконалюємо свій підхід в області закупівель, впроваджуючи кращі світові практики і новітні інструменти в області інформаційних технологій для забезпечення ефективного, прозорого і надійного процесу закупівель.

Взаємодія компанії ArcelorMittal з її центральними та регіональними закупівельними підрозділами дозволяє нашому підприємству використовувати світовий досвід ведення переговорів і рамкових контрактів для досягнення кращих результатів вартості, якості, сервісу і технологій для масштабного асортименту продукції та послуг, що закуповуються підприємством.

Головні цінності компанії ArcelorMittal – безпека, лідерство, сталий розвиток, якість - є невід'ємною частиною нашої щоденної закупівельної діяльності. Наші постачальники знають, що ми цінуємо професійні партнерські відносини і дотримуємося прозорої практики ведення бізнесу, дотримуючись українського та міжнародного законодавства разом із корпоративними політиками і процедурами компанії ArcelorMittal.