Шановні Партнери!

Політика ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (далі - Товариство) спрямована на активну боротьбу із шахрайством. Як усередині нашої компанії, так і за її межами ми дотримуємося політики нульової терпимості до шахрайства та використовуємо весь арсенал заходів щодо запобігання шахрайським діям. Товариство застерігає від укладання угод (контрактів, договорів) з недобросовісними учасниками ринку, що розповсюджують через Інтернет та електронною поштою фіктивні комерційні пропозиції щодо продажу металопродукції нібито від імені Товариства або його афілійованих підприємств.

Будь ласка, майте на увазі, що все електронне ділове листування, яке ведеться від імені Товариства  або інших афілійованих підприємств групи ArcelorMittal, здійснюється лише з корпоративних серверів. Всі адреси електронної пошти Товариства мають наступне доменне ім'я: @arcelormittal.com.

Ніхто з посадових осіб Товариства, включаючи менеджерів з продажу та керівництво компанії, не веде офіційного листування від імені Товариства з поштових серверів, подібних gmail.com, rambler.ru, mail.ru тощо.

Офіційне листування Товариства виключає можливість комунікації або переадресації на будь-які інші доменні імена. Отримання повідомлення із закликами про ведення комунікації будь-яким іншим способом, у тому числі через інші поштові сервери, які, наприклад, зазначені в підписі співробітника Товариства, є ознакою шахрайства.

Товариство не використовує безкоштовні електронні поштові сервіси для обговорення умов співробітництва та/або укладання угод. Товариство та його афілійовані підприємства не встановлюють договірних відносин та не надають гарантій постачання товару заочно за допомогою Інтернету та електронної пошти.

Товариство залишає за собою право вживання заходів правового впливу для припинення шахрайських дій несумлінних учасників ринку. Не погоджуйтесь на пропозиції шахраїв про оплату коштів та укладання договорів. Якщо ви постраждали від протиправних дій, негайно звертайтеся до правоохоронних органів.

Нагадуємо, що стаття 229 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за незаконне використання знаку для товарів та послуг, фірмового найменування та кваліфікованого  зазначення походження товару. Відповідальність передбачена цією нормою активно застосовується практично. Так, лише за останні 5 років в Україні за даними з відкритих джерел (зокрема ЄДРСР) було винесено близько 100 обвинувачувальних вироків стосовно осіб, які вчинили цей злочин. Таким чином, права ArcelorMittal на власні знаки для товарів і послуг, а також власне фірмове найменування захищені не тільки цивільним законодавством, яке дає право стягнути з порушника завданий компанії збиток, а й нормами кримінального права.


Щоб уникнути укладання угод з несумлінними учасниками ринку металопродукції:

1. Хочемо звернути вашу увагу на те, що контактна інформація представників Товариства, уповноважених комунікувати щодо продажу металопродукції Товариства, вказана на веб-сайті підприємства;

Товариство не несе відповідальності за негативні наслідки, які можуть виникнути в осіб, внаслідок того, що вони узгоджували питання продажу металопродукції товариства з неуповноваженими представниками Товариства у сфері продажу.


2. Рекомендуємо:

2.1 При отриманні електронною поштою пропозиції про продаж вам металопродукції Товариства:

• перейти на офіційний веб-сайт Товариства та переконатися, що ви отримали пропозицію саме від особи, уповноваженої представляти інтереси Товариства у сфері продажу. На даному веб-сайті ви зможете ознайомитись, в тому числі, з прізвищами та іменами уповноважених представників Товариства, їх офіційними адресами електронної пошти.


2.2 При отриманні інформації та/або угоди (її копії), де однією із сторін виступає Товариство (наприклад, довіреності або угоди (договору, контракту) або інформації, з посиланням на них) від фізичної особи, дані якої не вказані на веб-сайті Товариства - зв'язатися з уповноваженим представником Товариства (контактні дані на веб-сайті) та уточнити достовірність отриманої вами інформації та/або угоди.