ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зацікавлене у співпраці з надійними контрагентами. Якщо ви бажаєте стати нашим постачальником, необхідно направити інформацію про ваше підприємство на електронну адресу AMKR.Tender@arcelormittal.com .

В темі електронного повідомлення необхідно вказати «Новий постачальник». Інформація про підприємство має включати наступне:

  • Каталог продукції, перелік послуг;
  • Рекомендаційні листи;
  • Свідоцтва про походження продукції і / або сертифікати дистриб'ютора (для дистриб'юторів);
  • Наявність сертифікатів ISO (для виробників);

Перевага віддається виробникам. Надана інформація розглядається фахівцями із закупівлі.

Акредитація постачальників

Надішліть на електронну адресу спеціалісту за напрямком або на адресу AMKR.Tender@arcelormittal.com у форматі PDF або JPG заповнену Анкету разом з усіма необхідними супровідними документами:

Додатково!

Контрагенти, які не є виробниками, а є трейдерами, дилерами, агентами, підрядниками підпишіть та надішліть на електронну адресу AMKR.Tender@arcelormittal.com Антикорупційну угоду.

Антикорупційна угода.docx

Контрагенти, які за юридичною адресою знаходяться у Донецькій, Луганській областях підпишіть та надішліть на електронну адресу AMKR.Tender@arcelormittal.com Угоду про надання гарантій. (гіперлінк на документ)

Угода про надання гарантій.docx

Підтвердження акредитації постачальників відбувається кожні 2 роки. Для оновлення даних пройдіть за посиланням. При відправленні вкажіть в темі листа «Оновлення анкетних даних».