ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: екологи підприємства – активні члени волонтерського руху

Підтримуючи ініціативу генерального директора ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жана Жуе з проведення волонтерської роботи, працівники служби охорони довкілля підприємства побували у криворізькому дитячому будинку №3.

«Ми розуміємо, що не можемо допомогти дітям всієї країни, але сподіваємося, що хоча б вихованці цього дитячого будинку отримують все необхідне для свого розвитку. Ми впевнені, що наша ініціатива не залишиться без уваги інших людей. Ми віримо, що кожен, у кого є можливість допомогти, прийме для себе рішення про участь у волонтерському русі», - каже директор з охорони довкілля ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ліана Максименко.

У дитячому будинку №3 живуть 150 дітей віком від 3-х до 17-ти років. Долі у них самі різні. Тут мешкають і ті діти, які ніколи не знали своїх батьків, і ті, у кого вони є. Проте всім їм хочеться душевного тепла, турботи та материнських пестощів.

Побувавши у цьому дитбудинку, спеціалісти служби охорони довкілля ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», в якій працюють, в основному, жінки, ознайомилися з тими проблемами, які доводиться вирішувати його персоналу, поспілкувалися з вихованцями Будинку і визначили основні напрямки своєї подальшої волонтерської праці з ними.

Як кажуть і дорослі і діти: «Обговорення життєво важливих для кожного вихованця дитячого будинку питань, конкретна допомога і виявлена турбота, навіть просто дружнє спілкування – це ті прості на перший погляд, кроки від серця до серця, які так важливі для кожного учасника волонтерського руху. Тобто, для кожного з нас».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021