ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

26 дитячих оздоровчих путівок від ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»


26 малюків з особливими потребами і їх батьки 12 березня відправилися на лікування в евпаторийский санаторій. Завдяки спонсорству ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ці діти пройдуть повний курс лікування в одній з кращих Кримських здравниць. І потрібно відзначити, що підприємство узяло на себе не тільки витрати по їх оздоровленню.


«В санаторій діти і супроводжуючі їх особи поїдуть транспортом нашого підприємства. Цим же транспортом вони будуть доставлені потім і назад в Кривий Ріг. Ми поклопоталися про те, щоб їм було зручно і надали комфортабельний автобус», - відзначив виконуючий обов'язку голови профкому ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Третьяков.


«Эти діти потребують спеціалізованої медичної допомоги. На жаль, сьогодні не у кожної сім'ї є можливість організувати своїм дітям додаткове лікування в спеціалізованих санаторіях. Ми допомогли їм вирішити цю проблему - придбали дітям путівки в санаторій, який знаходиться в Евпаторії і відомий високою якістю медичних послуг. Сподіваємося, що перебування на знаменитому дитячому курорті принесе їм велику пользу», - сказав генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе.Для довідки: У 2008 році підприємство інвестувало не один мільйон гривень у впорядкування міських вулиць, житлових будинків, придбання устаткування медичним установами міста, ремонт шкіл і дитячих садів, покупку автотранспорту для сільських школярів і т.д.


На поліпшення соціально-побутових умов трудящих в 2008 році було направлено більше 111 млн грн. На заходи щодо охорони праці направлено більше 140 млн грн. Підприємство має власні медичні, оздоровчі центри і постійно їх удосконалить. У структурі медичної санітарної частини функціонують цехова поліклініка, профілактичне відділення, 28 здоровпунктів, оснащені сучасним медичним устаткуванням. На медичну службу покладено проведення щорічних медичних оглядів, надання швидкої і невідкладної медичної допомоги працівникам підприємства. На вміст об'єктів охорони здоров'я в 2008 році направлене 14, 2 млн. грн. Вперше в історії підприємства було введено добровільне медичне страхування. Всі працівники були застраховані за рахунок засобів підприємства. Розміри страхових виплат за 2008 рік склали 17 млн. грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021