ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

З турботою про себе і місто

На ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» створюються захисні зони з дерев і чагарників. Вони не тільки покращують естетичний вигляд підприємства, але і забезпечують внесок колективу в оздоровлення навколишнього середовища.

В рамках місячника по впорядкуванню ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» посадило в своїй промзоні 2 250 дерев і чагарників. І ще 360 саджанців тут підготовлено до посадки 22 квітня – в рамках заходів до Дня здоров'я і безпеки, який проводитиметься на підприємстві 28 квітня.

Посадка зелених насаджень, що зменшують в повітряному середовищі рівень СО2, велася на підприємстві майже щодня.

Учасниками цієї акції у вільний від роботи час були працівники цехів, служб, підрозділів з числа молодіжних лідерів, представників цехових рад молоді і інших добровольців. Висаджували саджанці також і представники керівництва, адміністрації, профкому підприємства.

Якби посадка дерев і чагарників проводилася в одну лінію, то ця лінія протягнулася б приблизно на 5 кілометрів.

Висаджувалися берези, тополі, каштани, горобина, берест, деревовидна акація і інші породи дерев, зокрема - плодових. А разом з ними своє місце в зеленій зоні упевнено зайняли також самшит, жасмин, спірея, бузок і багато інших видів чагарників.

Деякі з посаджених дерев, як, наприклад, каштани, працівники цехів спеціально вирощували з насіння. Аби молоді саджанці швидко і надійно прийнялися, для їх висадки в лунки було завезено понад 1 200 кубометрів чорнозему.

16 квітня - передпасхальний чистий четвер - ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» також ознаменувало масовими роботами по впорядкуванню і озелененню. Цього дня посадка зелених насаджень велася відразу у всіх підрозділах підприємства. Вона продовжувалася декілька годин і була направлена на оздоровлення навколишнього середовища в цеху уловлювання коксохімічного виробництва, ряду цехів шахтоуправління, гірничо-збагачувального комплексу і металургійного виробництва.

Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе також був учасником цієї акції, садив каштани.

«Допомагати природі, робити свій внесок в оздоровлення екології регіонів, в яких працюють підприємства Групи, - це одна з приоритетних стратегій нашої компанії. Сьогодні підприємства АрселорМіттал беруть участь у природоохоронних проектах по всьому світу. І я радий, що ми теж знаходимося в руслі цієї стратегії. Ми посадили чудові дерева. Пройде зовсім небагато часу, і вони всіх нас радуватимуть своїм виглядом, створюватимуть гарний настрій і, звичайно ж, вони приноситимуть велику користь не тільки нашому підприємству, а і місту», - відзначив Жан Жуе.

А 18 квітня, в суботу, о 8-ій ранку волонтери ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зосередили свої зусилля на прибиранні міської території біля Палацу культури коксохіміків, зупинки громадського транспорту «З-й ділянка» (Дзержинський район) і в парку «Ювілейний» Довгинцівського району.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021