ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В ім'я минулого і заради майбутнього

З 22 по 28 квітня 2009 року на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проходить «Тиждень охорони праці» під девізом «Безпечна праця - право кожної людини».

22 квітня в промисловій зоні підприємства був висаджений сквер «Пам'яті тим, хто загинув або був травмований на виробництві з 1934 року» - дати заснування підприємства.

Загальний ландшафт скверу «Пам'яті тим, хто загинув або був травмований на виробництві з 1934 року» склали 360 акацій, каштанів, горобини, кленів, липнув, беріз і багатьох інших дерев і чагарників. Загальний ландшафт скверу «Пам'яті тим, хто загинув або був травмований на виробництві з 1934 року» склали 360 акацій, каштанів, горобини, кленів, липнув, беріз і багатьох інших дерев і чагарників. Саджанцям по три роки і всі вони вже встигли набрати життєвих сил і при належному догляді встигнуть за весну не тільки акліматизуватися, але і окріпнути.

Кожен з тих, хто брав участь в цьому заході, посадив не менше 5 дерев.

«Я працюю на підприємстві не один десяток років, і мені приємно бачити, як його територія змінюється. І оскільки ці зміни продовжуються і сьогодні, значить, ми як і раніше рухаємося вперед, до життя і роботи в комфортніших умовах. Тут, в цьому сквері, я ще раз усвідомив важливість тієї роботи по охороні праці і безпеки, яка проводиться у нас на підприємстві. Я упевнений, що сьогодні ми зробили добру справу», - підкреслив голова адміністрації по виробництву ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Шеремет.

«Проведення таких заходів дає нам можливість залучити весь персонал до участі в подіях по поліпшенню показників техніки безпеки, нових цілей і програм, пов'язаних з безпекою як на рівні Групи, так і на рівні нашого підприємства. І тут дуже важливим є розуміння всіма організаторами і учасниками цих подій того, що недостатньо просто підвищити рівень обізнаності в області здоров'я і безпеки. Ми повинні докласти максимум зусиль для того, щоб на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» були найбезпечніші умови праці. А це є важливим елементом процесу «Прагнення до нуля», - сказав директор з охорони праці ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Кириленко.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021