ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

СЬОГОДНІ І ЗАВЖДИ!

З 22 по 28 квітня на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проходив «Тиждень охорони праці» під девізом «Безпечна праця - право кожної людини». Він завершився проведенням на підприємстві Дня здоров'я і безпеки, девіз якого - «Лідерство в прагненні до нуля».

Керівництво підприємства узяло за основу своєї роботи постійне поліпшення умов праці працівників, охорону їх здоров'я і виховання свідомого та добросовісного ставлення кожного працівника до виконання правил і вимог техніки безпеки.

Сума інвестицій підприємства в охорону праці склала торік 141,8 млн. грн. 13,4 млн. грн. було витрачено підприємством на забезпечення працівників спецодягом, спецвзуттям і засобами індивідуального захисту.

«Не дивлячись на світову кризу, турбота про людину, її здоров'я і безпеку залишається для нас головним пріоритетом. Ми продовжуємо свій рух вперед в реалізації Програми «Прагнення до нуля» і робимо все для того, щоб отримати добрі результати. Ці важливі квітневі події - Тиждень охорони праці і День здоров'я і безпеки - проводилися для того, щоб весь колектив ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» усвідомлено підходив до свого рішення в прагненні працювати безпечно. Ми повинні пам'ятати, що після свята робота не закінчується. День охорони праці має бути сьогодні і завжди», - підкреслив генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе.

«Головна мета наших заходів - привернути увагу персоналу підприємства до дотримання правил техніки безпеки. Враховуючи те, що більшість порушень правил техніки безпеки відбуваються з вини так званого «людського чинника», особливу увагу ми приділяємо людям. Всі заходи, які проводяться в цехах і структурних підрозділах, були направлені на поліпшення умов праці, підвищення у працівників рівня знань техніки безпеки, виробленню у них відповідального ставлення до власної безпеки, і безпеки тих, хто знаходиться поряд», - відзначив директор з охорони праці ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»” Володимир Кириленко.

В рамках Тижня і Дня на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» топ-менеджерами проводилися цільові аудити, вівся повсюдний контроль по забезпеченню працівників засобами індивідуального захисту, застосуванням ЗІЗ, проходили комісійні перевірки вантажопідйомних механізмів, транспортних засобів, електробезпеки і санітарного стану робочих місць.

У колективах виробничих бригад і змін проводилися конкурси професійної майстерності, виставки дитячих малюнків, зустрічі з сім'ями працівників підприємства, читалися лекції.

Також на підприємстві були проведені «Круглі столи» на тему охорони праці і безпеки, ділова гра з молодими фахівцями з теми «Я завжди можу реально оцінити ризик і прийняти заходи по його зниженню», показові виступи персоналу воєнізованого загону рятувальника, окремого державного пожежного загону, добровільної дружини підприємства. В учбовому центрі підприємства був проведений Відкритий урок «Навчання безпечному виконанню робіт на висоті», а на території Палацу культури металургів були розгорнені виставки спецтехніки, нового виду засобів індивідуального захисту, дитячого образотворчого мистецтва.

Не залишилося без уваги і впорядкування: в ході акції на підприємстві був закладений новий сквер «Пам'яті загиблим на виробництві», виконано впорядкування промзони і територій Дзержинського і Довгинцівського районів Кривого Рогу. (За час акції силами працівників підприємства посаджено більше 2500 дерев і чагарників).

Підсумки Тижня і Дня здоров'я і безпеки - 2009 ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підвело в урочистій обстановці - в Палаці культури. Тут пройшла церемонія вшановування переможців, вручення призів і нагород трудовим колективам, що заслужили на звання «Кращий трудовий колектив в організації культури виробництва і виробничого побуту», кращим працівникам, переможцям конкурсів в номінації «Чесна поведінка» і «Робота на особистому прикладі».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021