ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Неприпустимий інцидент: по дорозі на роботу жорстоко побита людина

Через 5 хвилин після виходу зі свого будинку жорстоко побитий директор з соціальних і загальних питань ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Зозуля.

03 липня о 6.30 ранку по дорозі на роботу на керівника підприємства напали люди в масках. За допомогою палиць людину було жорстоко побито. .

«Зараз наш колега знаходиться в лікарні і його здоров'ям займаються лікарі. Всі працівники підприємства дуже співчувають і підтримують родину і близьких Олександра Івановича. Ми щиро сподіваємося на те, що він якнайскоріше почне відчувати себе краще, - говорить від імені всього трудового колективу генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе. - Але, хочу особливо підкреслити, це категорично неприпустимо, щоб над нашими співробітниками будь-якого рангу виявлялося насильство! Не хочеться чинити тиск на правоохоронні органи і підказувати слідству свою версію, але ми упевнені в тому, що злочинне угрупування, яке діяло на нашому підприємстві, пішло ва-банк. Після того, як ми завадили ряду крадіжок на нашому підприємстві і посилили контроль за збереженням свого майна, деякі наші керівники вислуховували телефонні погрози і залякування. Зараз злочинці перейшли від слів до справи, здійснюючи підлі напади із-за рогу. Життя людини поставлене під загрозу заради короткострокової наживи! А це неприпустимо!»

Від імені всього трудового колективу адміністрація і профспілковий комітет підприємства звертається до всіх представників правоохоронних органів Кривого Рогу, до міських властей з проханням про неупереджене розслідування даного злочину і надання допомоги в захисті наших працівників і майна ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021