ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і громадськість: ще один крок до взаємодії.

Представники керівництва і адміністрації ВАТ «АрселорMіттал Кривий Ріг» ініціювали і провели суспільні слухання з екологічного питання. 16 липня за «круглим столом» підприємства по темі «Екологія - відкрито, прозоро і доступно» зустрілися генеральний директор підприємства Жан Жуе, глава 16 липня за «круглим столом» підприємства по темі «Екологія - відкрито, прозоро і доступно» зустрілися генеральний директор підприємства Жан Жуе, глава адміністрації з виробництва Володимир Шеремет директор з охорони довкілля Ліана Максименко, керівники структурних підрозділів і служб підприємства, представники управлінь екології і охорони здоров'я Криворізького міськвиконкому, районних санепідемстанцій, Криворізької агенції регіонального розвитку, Національного екологічного центру України, керівники громадської організації «Екоцентр», а також ряду Криворізьких вузів, дитячих дошкільних установ, правозахисних організацій і засобів масової інформації. Ці слухання стали другим по рахунку заходом в рамках Корпоративної Відповідальності ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» по взаємодії із зацікавленими сторонами.

Звертаючись до учасників «столу», генеральний директор підприємства сказав: «Ми прагнемо діяти з максимальною відвертістю і користю для міста і регіону. Наші цілі і стратегії в області екології однозначні: дотримувати всі вимоги природоохоронного законодавства України і робити так, щоб віддача від наших природоохоронних ініціатив була всебічною і ефективною. Щоб досягти можливого максимуму на цьому напрямі ми і зібралися на цей форум. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми знайдемо немало напрямів, по яких зможемо діяти спільно».

Захід відкрився документальним фільмом, який познайомив учасників «Круглого столу» з основними напрямами природоохоронній діяльності ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», інвестиціями в неї і перспективними планами підприємства. При цьому було відмічено, що інвестиції в екологію (капітальне будівництво і капітальні ремонти природоохоронних об'єктів) в 2008 році склали 344, 9 млн. грн. (14,8% від загальної суми інвестицій в технічне переоснащення основних виробничих фондів з впровадженням передових екологічно безпечних технологій). «Ми виконуємо всі наші планові заходи і маємо намір робити так і далі» - сказала директор з охорони довкілля Ліана Максименко.

«Головний еколог» підприємства розповіла учасникам «столу» про те, як на ВАТ «Арселор«Головний еколог» підприємства розповіла учасникам «столу» про те, як на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» організована робота за системою екологічного менеджменту, моніторингу навколишнього середовища, інформуванню громадськості і реагуванню на скарги. Познайомила з системою звітності перед природоохоронними інстанціями, лініями довіри, що діють на підприємстві

На питання присутніх про систему організації робіт пилогазоочистних установок на агрегатах, що діють, відповів глава адміністрації з виробництва Володимир Шеремет. Він запевнив учасників «столу», що названі вище установки працюють на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з повним завантаженням, а їх періодичні включення і відключення при виробництві, що діє, просто неможливі. «Вони працюють в автоматичному режимі, і їх відключення завжди веде до зупинки агрегатів. А це розцінюється на підприємстві як «ЧП», за яким слідують відповідні висновки і запобіжні заходи», - підкреслив Володимир Олександрович. Під час своїх виступів учасники форуму обговорили ряд актуальних і важливих питань, пов'язаних з екологічними проблемами регіону в цілому і Кривого Рогу зокрема. Було розглянуто питання залучення до екологічної співпраці з підприємством студентської молоді і громадських організацій, об'єднання можливостей підприємства і вузів по рекультивації виробничих відвалів, моніторингу громадської думки. Не залишилося без уваги також і питання підготовки для підприємства фахівців з довкілля охорони.

«Ця зустріч ще раз підтвердила нам корисність діалогів, - сказав генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе. - Кожен з нас готовий до плідної співпраці. Ми всі чули один одного і робили кроки до взаємного розуміння. Багато ідей і пропозиції, які були висловлені, здаються не тільки цікавими, але і перспективними. Ми обов'язково обговоримо їх цінність. Також ми обговоримо всі ініціативи, що поступили. І ми продовжуватимемо наші зустрічі, тому що вони важливі як для нас, так і для суспільства, в якому ми будуємо свій бізнес. Наші цілі стосуються не тільки лише вирішення виробничих завдань. Ми піклуємося про безпеку і здоров'я своїх трудящих, про виконання інших наших зобов'язань. Але при цьому ми думаємо і про майбутнє покоління, про те, що залишаємо йому в спадок. Це повинен бути хороший спадок. Ми хочемо - і це девіз компанії АрселорМіттал, - щоб завтра було краще, ніж вчора. І це означає, що ми завжди будемо відкритими для партнерства і взаємодії зі всіма зацікавленими сторонами».

Наступну зустріч із зацікавленими сторонами керівництво і адміністрація ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проведуть у вересні. Її учасниками будуть споживачі продукції підприємства і бізнес - партнери.

Для координації діяльності в соціальному середовищі і підготовки бізнесу до майбутнього, на користь зацікавлених груп, а також для формування корпоративної культури і тісної взаємодії з місцевою громадськістю на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» створений Керівний Комітет з Корпоративної Відповідальності і розроблені основні напрямки політики Корпоративної Відповідальності, що включають:

• Безпека і Здоров'я • Екологічна безпека • Якість • Розвиток персоналу • Соціальна сфера і взаємодія з суспільством

Взаємодіяти з підприємством може будь-хто, кого хвилює діяльність нашої компанії. Це Сторони дії, на яких наша діяльність робить безпосередній позитивний або негативний вплив. Зацікавлені сторони, на яких наша діяльність не робить безпосереднього впливу, але цікава їм і на яку вони можуть вплинути, а також Органи державної влади.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021