ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

75 РОКІВ: ГІДНЕ МИНУЛЕ – ПЕРСПЕКТИВНЕ МАЙБУТНЕ

Колектив ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відзначив 75-річний ювілей підприємства.

У торжествах з приводу ювілея взяли участь колишні директори комбінату Віктор Гладуш, Анатолій Сокуренко, Володимир Нечепоренко, Володимир Севернюк, Нарендра Чодері, Голова представництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в Києві Вадим Гуров. Також на святі були перший віце-прем'єр-міністр Кабінету міністрів України Олександр Турчинов, губернатор Дніпропетровської області Віктор Бондар, мер Кривого Рогу Юрій Любоненко, представники компанії АрселорМіттал, ветерани підприємства, інші почесні гості.

Святкові заходи відкрилися урочистою церемонією закладки послання нащадкам, які працюватимуть на підприємстві в 2034 році. Почесне право закласти капсулу з посланням, яке буде прочитано в день 100-ліття підприємства, було надано генеральному директорові ВАТ «АрселорМіттал Кривої Рг» Жану Жуе і голові профспілкового комітету підприємства Юрієві Бобченко.

«Ми відзначаємо ювілей, яким по праву можуть пишатися тисячі людей. Адже славна історія підприємства написана його трудовим колективом. І зараз наше завдання - примножити досягнуте. Складний час, в якому ми всі сьогодні живемо і працюємо, не повинен нас ослабити. Кроки, які ми для цього робимо, роблять нас сильнішими. Ми з упевненістю дивимося в майбутнє, і я упевнений, що через чверть століття, читаючи це послання, наші нащадки будуть нами пишатися», - сказав генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе.

Голова профспілкової організації ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Юрій Бобченко відзначив: «У нас були різні часи, але ми завжди гідно долали труднощі. Ставши частиною транснаціональної компанії АрселорМіттал ми увійшли до нового життєвого простору. Ми працюємо в якісно нових умовах. Безперечним плюсом є те, що нам вдалося зберегти об'єкти соціальної сфери, забезпечити стабільну і одну з найвищих в галузі заробітну плату, зберегти пріоритетність питань охорони праці, безпеки трудящих і стати на шлях руху вперед».

Колишні директори підприємства, що керували комбінатом в різні роки його роботи, пригадали те, в яких нелегких умовах кувалася трудівниками заводу перемога. Розповіли, як комбінат ріс і розвивався в післявоєнний час, в 90-роки і на початку нинішнього століття, відзначили основні віхи розвитку підприємства і його сьогоднішній статус лідера транснаціональної сталеливарної компанії АрселорМіттал.

Після закладки «капсули часу» і екскурсії по заводському музею, почесним гостям підприємства була надана можливість поспілкуватися в академії АрселорМіттал з керівниками підприємства, представниками компанії АрселорМіттал, міських властей. Керівники підприємства і представники компанії АрселорМіттал відповіли на питання журналістів.

Старший виконавчий віце-президент АрселорМіттал Крістоф Корньє, відповідальний за країни Африки, Азії, технології і проекти, розповів про стратегію успіху ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». «На підприємстві виконана дуже велика робота по оптимізації виробництва. Воно - важлива ланка в ланцюжку підприємств Групи. Уміння чітко слідувати пріоритетам корпорації, висока відповідальність і кваліфікація топ-менеджменту і колективу співробітників підприємства в цілому, впровадження програми Оптимус і системне навчання фахівців дозволили ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» гідно протистояти наслідкам світової кризи і відкриває перед ним перспективне майбутнє», - відзначив Крістоф Корньє.

Виконавчий віце-президент, генеральний директор підприємств країн Африки і СНД Арно Пупар-Лафарж особливу увагу приділив перспективам розвитку ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». «Це підприємство компанія має намір розвивати, як тільки нам дозволять наші фінанси. Ми продовжуватимемо інвестувати чималі суми як в технічне переоснащення підприємства, так і в будівництво його нових об'єктів. Проекти по будівництву нової аглофабрики і машини безперервного литва заготівки нами тільки відстрочені. В цілому український підрозділ АрселорМіттал чекає в майбутньому багато хороших змін. Назву один з проектів - Академія прогресу. В рамках цього проекту ми вже почали і тепер розвиватимемо далі програму по обміну досвідом. Вона націлена на підготовку молодих кадрів керівників, які працюватимуть на різних підприємствах Групи, передаючи свій досвід і набуваючи на практиці досвіду своїх колег зі всього світу», - підкреслив Арно Пупар-Лафарж. Увечері в Палаці культури Металургів відбулося урочисте вшановування працівників ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», удостоєних високих урядових нагород, нагород Дніпропетровської облдержадміністрації, міської виконавчої влади, підприємства. Під час цієї церемонії колектив-ювіляр тепло привітали зі святом перший віце-прем'єр-міністр Кабінету міністрів України Олександр Турчинов, трудова діяльність якого починалася на колишній «Криворіжсталі», і Глава обладміністрації Віктор Бондар. Вони побажали ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» подальшого процвітання, зачитали вітальні телеграми на адресу підприємства від Президента України Віктора Ющенка і Глави Кабміну України Юлії Тимошенко, вручили керівникам, топ-менеджерам і представникам трудових колективів підприємства високі урядові нагороди.

У вітальному слові Олександр Турчинов відзначив, що ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є найпотужнішим підприємством гірничо-металургійного комплексу, який дає 30% всіх обсягів промислового виробництва в країні. Він також підкреслив, що «Криворіжсталь» увійшла до історії України як перше підприємство, де була проведена чесна, прозора і масштабна приватизація. «Криворіжсталь» - це підприємство, де формуються залізні характери, де кожен працівник своєю буденною працею здійснює справжній подвиг», - відзначив Олександр Турчинов.

Жан Жуе, Юрій Бобченко подякували нинішнім співробітникам підприємства за успішну і плідну роботу, а ветеранам за те, що виховали любов до справи і навчили працювати нове покоління металургів, гірників, збагачувачів.

«Я хочу сказати велике спасибі всьому колективу, кожному працівникові підприємства окремо за хорошу роботу. Ми працюємо сьогодні однією командою, у нас загальні цілі і завдання. Ми вирішуватимемо їх і ставатимемо сильніше. Віддаючи належне всій команді підприємства, я також хочу відзначити важливість збереження сталих стосунків між представниками влади, бізнесу і металургії. У цьому - запорука нашого успіху в завтрашньому дні», - сказав генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе.

В ході торжества, увазі гостей були представлені досягнення підприємства і плани розвитку компанії. Показаний документальний фільм «ВАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» - це моє життя».

Свято завершилося концертом, в якому взяли участь творчі колективи Палацу культури, народний артист України Дмитро Гнатюк, переможець Всеукраїнського телевізійного шоу «Україна має талант» Ксенія Симонова, група «Фрістайл», інші артисти.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021