ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Чесне відкрите партнерство - ключ до взаємної вигоди та розвитку

Напередодні засідання в апеляційному суді з приводу слухання розбіжностей між ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та ВАТ «Запорізький завод феросплавів» невідомі організації опублікували відкритий лист до української влади. В цьому листі описується існуюча проблемна ситуація, яку цивілізованим шляхом вирішують два найкрупніших підприємства України.

Як і в будь-якій інший демократичній країні, ми очікуємо, що така суперечка буде справедливо вирішена, у повній відповідності з українським законодавством та всіма угодами, підписаними Україною.

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не буде давати коментарів відносно цієї ситуації до тих пір, поки суд не винесе остаточного рішення.

Із середини 2008 року вся світова сталеливарна промисловість переживає важку кризу. Вона відзначилася на діяльності ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» також, як і на інших металургійних підприємствах України. В другій половині 2008 року рівень виробництва на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» знизився більш чим на 50%.

У зв’язку з глобальною економічною кризою постійні клієнти ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» або істотно знизили свої закупки, або припинили закупати металопродукцію взагалі. Ми розуміємо, що це було зроблено тільки тому, що у наших партнерів відсутні свій ринок збуту, споживання їх продукції та послуг, і вони зараз обережно підходять до своїх фінансових ресурсів.

Щоб подолати кризу з найменшими втратами, ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вирішило впровадити на своєму підприємстві план необхідних дій - так звана «3C ініціатива»: С(client )- для кращого обслуговування наших клієнтів, С(Cash )– для збереження готівки, C (cost )- для скорочення витрат. Все це було зроблено для того, щоб забезпечити максимально швидке повернення до прибутковості підприємства.

Під час кризи, клієнт є чимось більшим, ніж нашим пріоритетом. Тому ми з розумінням ставимось до тих клієнтів, які знижують свої об’єми купівлі. Ми обираємо шлях, який допомагає нам краще зрозуміти партнерів по бізнесу і виконувати їх замовлення в ці важкі часи.

В цей важкий період світової кризи ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» офіційно оголосив про те, як будуть використовуватись ресурси і взяв на себе такі зобов’язання:

1) забезпечити всіх співробітників виплатами заробітної плати : ми досягли цього Це було зроблено в повній відповідності до Меморандуму взаєморозуміння, підписаного між урядовими органами, профспілками металургії і керівництвом металургійних компаній;

2) виступати в якості зразкового громадянина, сплачуючи податки та заборгованості за газ, електроенергію, здійснюючи відрахування до пенсійних фондів: ми цього також досягли. Це було також однією з вимог Меморандуму взаєморозуміння;

3) забезпечити безпечну роботу на нашому підприємстві: зараз, як ніколи раніше, безпека на робочому місці є ключовим пріоритетом нашої роботи;

4) виконувати наші зобов’язання в соціальній сфері, згідно з інвестиційними зобов’язаннями купівлі-продажу КДГМК «Криворіжсталь», у повній відповідності до наших зобов’язань відповідального міжнародного інвестора.

Під час зустрічей з представниками влади різного рівня, з журналістами, з громадськістю, генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе особливо підкреслює: «Вся діяльність ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» зараз зосереджена на тому, щоб покращити свою діяльність для того, щоб вийти з цієї кризи якнайшвидше. Звичайно, нам би дуже хотілось, щоб всі постачальники и підрядчики приєдналися до наших проектів, оскільки вони дають всім нам конкурентну перевагу. А хороша співпраця є ключем до забезпечення взаємної вигоди та розвитку. І саме так ми бажаємо працювати».

Ми жалкуємо про те, що один із наших постачальників обрав шлях, коли спірні аргументи штучно винесені на публічне обговорення. Ми будемо добиватися захисту економічних інтересів своїх робітників в судовому порядку. Ми за чесне и неупереджене рішення суду.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021