ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Дорожче життя немає нічого

14 вересня 2009 р. у цеху складського господарства та підготовки виробництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відбувся нещасний випадок.

З невідомих причин, не пов’язаних з виконанням посадових обов’язків, робітник цеху прийняв рішення піднятися на дах складу. Під час руху по даху шиферний лист покрівлі проломився під вагою тіла робітника. В результаті працівник упав з висоти 12 метрів та отримав важкі травми.

В найкоротший термін бригадою швидкої допомоги постраждалого було доставлено в міську лікарню №2 для надання медичної допомоги. На підприємстві було зроблено все необхідне для врятування постраждалого, в тому числі організована здача донорської крові. Однак травми, отримані при падінні з висоти, виявилися несумісними з життям.

Коли йде з життя людина, це завжди непоправна втрата, насамперед для родини та близьких. Від імені адміністрації та усього колективу ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ми сьогодні звертаємося до родини робітника цеху складського господарства та підготовки виробництва, що не повернувся до своїх близьких після зміни 14 вересня 2009 року. Трагічна подія, на жаль, призвела до смерті молодої людини. Глибоко сумуємо разом з вами та виражаємо співчуття вашій втраті, на підприємстві вона сприйнята кожним як особисте горе.

Уроки, що ми отримуємо після порушень правил охорони праці, є занадто дорогими. «Прагнення до нуля» - це не тільки черговий проект, в «АрселорМіттал Кривий Ріг» прагнення працювати без нещасних випадків, тим більш з смертельними наслідками, має лишатися щоденною нормою. Виробнича безпека – найвищий пріоритет для нас, і ніякі обставини не можуть бути причиною для виключень, для порушення правил безпеки.

На підприємстві триває офіційне розслідування даного випадку, усі причини та обставини будуть вивчені та проаналізовані, щоб виключити повторення подібного у майбутньому.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021