ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Особиста відповідальність та дотримування правил мають бути законом

В ніч з 14 на 15 вересня 2009 року в цеху мереж і підстанцій ГЗК ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» були травмовані електрослюсар та електромонтер.

Нештатна ситуація сталася під час оперативного переключення обладнання в електроприміщенні розподільчої підстанції РП-16. Під час цих дій при виконанні переключень на шинному роз’єднувачі вводу №2 виникла електрична дуга, внаслідок впливу якої робітники отримали термічні опіки 1-2 ступеню.

Після надання невідкладної допомоги та проведення протишокових заходів робітниками здравпункту постраждалих «швидкою допомогою» доставили в опікове відділення 2-ї міської лікарні, вони були поміщені у спеціальні палати, і негайно розпочато проведення всіх необхідних медичних заходів. Усім необхідним для лікування постраждалі забезпечені у повному обсязі. Їм проведено операції з закриття поверхні опіків штучною шкірою, що охороняє поверхню ран та сприяє швидкому загоюванню.

Через кілька годин після події місце нещасного випадку відвідав голова адміністрації з виробництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Володимир Шеремет. Він особисто оглянув приміщення та розпитав персонал про можливі причини інциденту.

«Дотримання правил охорони праці при всіх обставинах, на всіх виробничих ділянках, у всіх без виключення виробничих ситуаціях є обов’язковим для працівників ВАТ «АрселорМіттал Кривий Рог», - підкреслив у бесіді з колегами постраждалих Володимир Олександрович. - І таким же обов’язковим є увага усіх не тільки до своєї особистої безпека, але й до безпечного виконання службових обов’язків вашими колегами. Всі наші працівники мають розуміти, що життя та здоров’я безцінні і ризикувати ними недопустимо».

«Особливо це стосується робіт з підвищеною небезпекою, - говорить в.о. директора з охорони праці Сергій Теслюк. – Політика компанії АрселорМіттал у цих питаннях завжди лишається однозначною – правила, виконання яких диктує життєва необхідність, мають бути для усіх непорушними. Безпека на виробництві – найважніший пріоритет, і особисто від кожного з робітників підприємства залежить, як ми його наслідуємо, адже за великим рахунком наша безпека залежить від нас самих і нашого відповідального до неї ставлення».

Зараз постраждалі знаходяться у лікарні, вирішені всі фінансові питання для забезпечення їх лікування за рахунок підприємства, а обставини та причини нещасного випадку розслідують.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021