ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Однією мовою зі споживачем

У столиці Грузії Тбілісі в межах міжнародної конференції «Однією мовою зі споживачем» відбулася зустріч топ-менеджерів ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з партнерами Кавказького регіону.

Виступ головного управляючого з маркетингу ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Паскаля Мако був присвячений стратегії розвитку ринків збуту компанії АрселорМіттал.

Директор з експорту - начальник управління зовнішньоекономічними зв’язками Андрій Китиця ознайомив покупців з пріоритетами підприємства у Кавказькому регіоні.

Якість продукції – міжнародна мова виробників із споживачами. Виступ директора з якості ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Василя Кучера було присвячено політиці ВАТ «АрселорМіттал Кривой Рог» у галузі якості продукції.

Про контроль за якістю арматурної сталі виробництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», відповідність її використання в державних будівельних проектах Італії присутнім розповів глава лабораторії в департаменті конструкційного та геотехнічного інженірінга в Політехнічному інституті Турина (Італія) Кресчентіно Боско.

Металопрокат з маркою ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повністю відповідає світовим стандартам. Це підтверджується сертифікатами відповідності різних міжнародних наглядових організацій. У рамках Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є власником сертифікату EFQM «Визнання досконалості в Європі – 5 зірок».

Вимоги споживачів до продукції, яка надходить до світового ринку, постійно підвищуються, підвищується і конкуренція між виробниками. Але якість, яку представляє ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», забезпечена єдиними методиками підходу до вимірів та іспитів, являється основою міжнародної конкурентоспроможності Криворізького металопрокату.

Більшість експорту металопродукції припадає на регіони Північної Африки, Близького Сходу, Європи і країн Перської затоки.

Крім того, металопрокат ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» купують Російська Федерація, Азербайджан, Казахстан, Туркменістан, Грузія, Вірменія, Республіка Білорусь та інші країни.

Велика увага до вимог споживачів для ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є постійним фактором успішного просуванням продукції одного з найбільших металургійних підприємств України на світових ринках. Прагнення виготовляти продукцію, що відповідає вимогам споживачів, повною мірою підкріплюється сучасними технологіями та високими кваліфікаційними можливостями спеціалістів ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». «Ми дивимося вперед, щоб створити сталь майбутнього » - девіз компанії АрселорМіттал.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021