ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Тепло у домівках залежить від оплати комунальних послуг

17 листопада відбулася прес-конференція начальника управління економіки Криворізького виконкому міськради Олександра Світличного.

На зустрічі з журналістами місцевих засобів масової інформації Олександр Світличний повідомив, що за останні два місяці значно знизилися борги за комунальні платежі та енергоносії робітників ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Враховуючи напружену ситуацію з оплати населенням послуг комунальних та теплопостачальних підприємств, що склалася у Кривому Розі напередодні опалювального сезону 2009-2010 років, на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» це питання було взяте під особливий контроль. Топ-менеджмент компанії, генеральний директор Жан Жуе та голова адміністрації з виробництва Володимир Шеремет особисто звернулись до співробітників з проханням знайти можливість оплатити максимальні кошти за комунальні послуги. Був розроблений та запущений план дій під керівництвом директора з соціальних та загальних питань Олександра Зозулі.

Адже всі можливості у персоналу для цього є: рівень зарплатні протягом усього 2009 року лишався одним із самих високих не тільки у місті, але й у гірничо-металургійній галузі України, постійно виплачувалися премії, гроші на рахунки робітників надходили у відповідності з графіком, а в серпні навіть було прийняте рішення про дострокову виплату частини зарплатні, щоб дати можливість до початку вересня внести кошти за теплоносії. Крім того, на підприємстві були створені сприятливі умови для реструктуризації боргу за комунальні послуги робітникам, що його мали.

Від імені керівництва міста Олександр Світличний висловив подяку керівництву підприємства за сприяння у рішенні цього важливого для всіх криворожан питання. Опалювальний сезон-2009 у Кривому Розі розпочався вчасно, у тому числі і завдяки проявленій свідомості робітників ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021