ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

День волонтера - месседж активного добра

Напередодні Міжнародного дня волонтера у ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» були підведені підсумки тієї добродійної роботи, яку проводив колектив підприємства в 2009 році.

Почавшись в листопаді минулого року, рух волонтерів став на українському підприємстві масовим, а його програма утілюється по різних напрямах. Серед них - донорство, багатогранна допомога міським лікарням і дитячим учбовим установам, цільові акції по збору книг, іграшок, необхідних речей для діточок з дітбудинків і інтернатів, участь волонтерів підприємства у впорядкуванні парків і вулиць Кривого Рогу.

«Немає нічого важливішого, ніж зв'язок між людьми, який ми створюємо, на заклик свого серця займаючись волонтерською роботою. Вона виходить далеко за межі нашого підприємства. Наше завдання - підсилювати такий зв'язок, зокрема через унікальні можливості волонтерського руху. Я дякую всім працівникам підприємства, які активно діють в ім'я добра, віддають тим, хто чекає їх допомоги, не тільки частину свого вільного часу, але і частинку душі, творчості, власних талантів», - відзначив під час зустрічі генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», голова комітету підприємства по волонтерству Жан Жуе.

Особиста волонтерська діяльність Жана Жуе, а також його великий внесок в розвиток цього руху відмічені Подякою криворізької мерії. А найбільш активні волонтери - представники різних цехів і ветеранської організації підприємства - були нагороджені на цій зустрічі «Сертифікатом визнання» ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і особливою відзнакою. Його символічним месседжем, позовом до творіння добра служить сам цей знак у вигляді серця, що складається з багатьох сполучених долонь.

Отримуючи ці нагороди, лідер спортивного волонтерського руху, заступник голови спортивного клубу «Богатир» Віктор Князевий відзначив: «Ми хочемо додати руху сенс і суспільну значущість. Кращі спортсмени підприємства як волонтери щонеділі проводять в декількох дитячих установах міста тренування по волейболу, міні-футболу, дартсу. Проводяться виїзні дитячі змагання. Це - не разові акції, діти можуть на нас сподіватися. А багато з дітей, коли виростуть, я упевнений, теж стануть волонтерами».

Потенціал волонтерського руху в колективі ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відзначив представник керівництва корпорації - виконавчий віце-президент по кадрах компанії АрселорМіттал Бернар Фонтану. Виступаючи на святковій зустрічі, він сказав: «Працівники підприємства, зокрема молодь, відрізняються не тільки рівнем професійної кваліфікації, але і бажанням допомагати таким, що оточує, своїми талантами сприяти зміні майбутнього. Бажаю всім вам реалізувати прекрасні добродійні цілі і надалі розвивати волонтерський рух».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021