ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Візит кандидата в президенти Сергія Тігипко на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

10 грудня відбувся візит кандидата в президенти Сергія Тігипко на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Його вітав генеральний директор підприємства Жан Жуе. Під час інформаційного туру по підприємству Сергій Леонідович відвідав сортопрокатний цех №1 і доменну піч №8.

Керівництво підприємства скористалося можливістю показати, що недавно були зроблені інвестиції, направлені на модернізацію технологій і поліпшення екології. Завдяки реконструкції аспираційних установок ДП-8 було досягнуте значне зниження викидів забруднювальних речовин в атмосферу.

Спілкуючись з Сергієм Тігипко, генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе відзначив:

«Я хочу висловити думку компанії АрселорМіттал. Зараз, в умовах демократії, український народ сам робить свій вибір, і в цей вибір наше акціонерне товариство у жодному випадку не втручатиметься. Хто б не став президентом, ми продовжуватимемо працювати, враховуючи загальні інтереси України і нашого підприємства для розвитку зростаючого і прибуткового бизнеса».

Керівництво компанії завжди готове вітати кандидатів в президенти, незалежно від їх нинішнього статусу, для вирішення питань, що стосуються нашого бізнесу в Україні.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021