ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідав міністр надзвичайних ситуацій Володимир Шандра

10 грудня в ході візиту до Кривого Рогу ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідав міністр надзвичайних ситуацій України Володимир Шандра.

В цей день на базі Криворізького воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону проводився науково-методичний збір спеціалістів гірничо-рятувальних та аварійно-рятувальних загонів України.

Міністр надзвичайних ситуацій побував на найбільшому гірничо-металургійному підприємстві регіону, з яким криворізькі гірничорятувальники давно та конструктивно співпрацюють.

Володимир Шандра зустрівся з генеральним директором ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жаном Жуе. Вони обговорили взаємодію спеціалістів управління охорони праці та пожежної безпеки підприємства і Криворізького воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону, їх участь в забезпеченні безпеки проведення технологічних процесів, захисті робітників та матеріальних цінностей.

Міністр надзвичайних ситуацій і генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловили спільну думку, що аварію легше попередити, ніж ліквідувати її наслідки. На ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пріоритетність здоров’я та безпеки закріплено Політикою з охорони праці, якої неухильно дотримуватися повинні всі співробітники компанії та її підрядчики. Володимир Шандра ознайомився з роботою доменної печі №8, яка після реконструкції відповідає кращим світовим стандартам ведення технології, природоохоронним параметрам, а також безпечним умовам праці робітників.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021