ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відвідав міністр промислової політики України Володимир Новицький

24 грудня ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в рамках робочого візиту відвідав міністр промислової політики України Володимир Новицький.

Під час візиту відбулася нарада за участю представників Мінпромполітики, галузевих об’єднань та експертних організацій, яка була присвячена розгляду актуальних питань роботи ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2009 році та перспектив розвитку підприємства у 2010 році.

Досвід роботи найбільшого металургійного підприємства України в умовах фінансово-економічної кризи та вплив на ситуацію Меморандуму порозуміння між Кабінетом Міністрів України та підприємствами гірничо-металургійного комплексу стали найбільш обговорюваними питаннями цього заходу.

Перед присутніми виступив міністр промислової політики України Володимир Новицький. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є важливою ланкою в економіці України та Дніпропетровщини, тому інтерес до його досвіду роботи та системи антикризових заходів, впроваджених тут, завжди великий.

З виробничо-економічною ситуацією на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» учасників наради ознайомив голова адміністрації з виробництва Володимир Шеремет.

Об’єктивний аналіз галузевих показників, ситуація з забезпеченням сировиною, необхідність державної підтримки металургії були головними темами у виступах генеральних директорів галузевих об’єднань Василя Харахулаха («Металургпром»), Валерія Колосова («Укррудпром»), Анатолія Старовойта («Укркокс») та інших. Не лишився осторонь від обговорення міський голова Кривого Рогу Юрій Любоненко. Про велике значення відносин між профспілкою та адміністрацією говорив у своєму виступі голова профкому "АрселорМіттал Кривий Ріг" Юрій Бобченко.

Всі учасники ринку зацікавлені у найшвидшому виході з кризи та поверненні вітчизняної металургії до стратегії розвитку, неодноразово відзначали учасники наради. На досягнення цієї мети спрямовані і зусилля менеджменту та колективу ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021