ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

AрселорМіттал Кривий Ріг – лідер природоохоронної діяльності-2009

Київ, 15 січня 2010 р. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» визнано Лідером природоохоронної діяльності за підсумками роботи у 2009 р. в рамках загальноукраїнського проекту «Екологія, довкілля та природокористування в Україні».

Таке звання компанія отримала за впровадження сучасних екологічно безпечних технологій. Компанія послідовно замінює застарілі технології на нові та встановлює сучасні очисні установки. Протягом 2009 р. рівень впливу виробничої діяльності компанії ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на навколишнє середовище суттєво зменшився. За 9 місяців 2009 р. обсяг валових відходів зменшився на 31,6%, обсяг розміщення основних видів відходів знижений на 53,14%, обсяг скидання стічних вод скорочений на 58,4%.

Досягнути таких результатів вдалося завдяки впровадженню низки природоохоронних заходів. Серед них: реконструкція цеху сірковочистки з вакуум-карбонатною двоступеневою очисткою коксового газу від сірководню до 0,5% куб.м., капітальний ремонт з 1 розряду доменної печі №8 з реконструкцією аспіраційних установок та встановленням сучасних електрофільтрів та інших заходів.

Незважаючи на фінансову кризу та падіння виробництва, ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжувало здійснювати заплановані природоохоронні проекти відповідно до взятих зобов’язань. У 2009 р. здійснена реконструкція газоочисток ливарно-ковальського виробництва, встановлено сучасні високоефективні рукавні фільтри на ділянці сталевого лиття газоочисток усіх електродугових сталеплавильних печей. Компанія продовжувала реконструкцію хвостосховищ. Очікуваний ефект від цих заходів суттєво покращить екологічну ситуацію у м. Кривий Ріг.

Отримуючи нагороду від заступника міністра охорони навколишнього природного середовища Вікторії Шаповал, директор з охорони навколишнього середовища ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ліана Максименко зазначила, що «сталий розвиток є одним із пріоритетів в стратегії компанії і ми будемо слідувати цій стратегії у майбутньому».

Загальноукраїнський проект «Екологія, довкілля та природокористування в Україні» щорічно проводиться спільно Міністерством охорони навколишнього природного середовища України та видавництвом «ПрестижМедіа Інфо».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021