ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Жан Жуе, Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», названий кращим топ-менеджером України

Kиїв – 15 квітня 2010 р. Жан Жуе, Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», названий кращим топ-менеджером України за версією рейтингу TОР-100 видавництва «Економіка». Жан Жуе посів перше місце в рейтингу менеджерів металургійної галузі і, як лідер галузевого рейтингу, розділив перше місце в загальному рейтингу з чотирма іншими менеджерами, які зайняли перші місця в своїх галузях.

Рейтинг Top-100 вже впродовж 8 років складається журналістами видавництва «Економіка» на основі анкетування топ-менеджерів. Особливістю рейтингу є те, що топ-менеджери оцінюють один одного в своїх сегментах ринку, виступаючи експертами рейтингу. Оцінка проводиться за п’ятьма критеріями: окрім успішності номінанта, респонденти оцінюють його репутацію і авторитет, соціальну і кадрову політики, новаторство та вміння відстоювати інтереси компанії. При цьому самого себе керівник не оцінює.

Перше місце в рейтингу Генерального директора ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» свідчить про визнання учасниками ринку зусиль, яких компанія докладала в 2009 році для подолання складної економічної ситуації на ринку сталі, а також особистих зусиль Генерального директора, спрямованих на підйом виробництва і на виконання підприємством своїх інвестиційних зобов’язань, особливо в соціальній сфері. Цього року п’ятірка лідерів рейтингу топ-менеджерів повністю оновилася, оскільки, за словами організаторів рейтингу, на перше місце вийшли досвід і вміння працювати в кризових умовах.

Жан Жуе, Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Я сприймаю це звання як визнання роботи всієї нашої команди, спрямованої на побудову сучасного, ефективного та прозорого бізнесу. Для мене це не особиста винагорода, а визнання тієї ролі, яку наше підприємство відіграє в сучасній Україні. Сьогодні економіку України неможливо уявити без «АрселорМіттал Кривий Ріг». Це не лише найбільше металургійне підприємство країни, але й один з найбільших платників податків, підприємство, яке забезпечує 40% бюджету м. Кривий Ріг. Це підприємство з 75-річною історією. Наша стратегія – зберегти цю багату спадщину і продовжувати будувати стабільний бізнес. Отримання звання кращого топ-менеджера для мене – підтвердження того, що ми рухаємося в правильному напрямку».

Детальніше про рейтинг кращих топ-менеджерів України:

http://delo.ua/biznes/management/luchshie-menedzhery-strany-139514/

Біографія Жана Жуе:

http://www.arcelormittal.com.ua/images/board/jouet_r.htm

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021