ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

АрселорМіттал відзначає День здоров’я та безпеки

Кривий Ріг, 28 квітня 2010 року – Сьогодні компанія АрселорМіттал відзначає четвертий щорічний День здоров'я та безпеки. Для ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» День здоров'я та безпеки - це можливість проаналізувати показники безпеки за попередній рік, підвести підсумки виконаної роботи та оголосити плани на поточний рік.

В 2010 р. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділить близько 120 млн. грн. на забезпечення безпеки праці та охорони здоров'я своїх співробітників. Зокрема, плануються наступні проекти:

• Навчання стандартам і нормам охорони праці та контролю їх виконання з метою забезпечення кращого розуміння принципів безпеки праці всіма працівниками і особливо менеджерами середньої ланки. Кожні два тижні менеджери проводитимуть аудити безпеки праці, щоб краще контролювати їх виконання та вміти запобігати порушенням правил безпеки. Також менеджери пройдуть навчання з техніки охорони праці за стандартами компанії АрселорМіттал.
• Посилення контролю умов відбору підрядників. Підрядні організації, що працюють з ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», будуть зобов'язані дотримуватися міжнародних стандартів безпеки і мати всі необхідні дозвільні документи, технічну базу, проектно-технічну документацію для здійснення робіт, а також персонал, навчений техніці безпеки.
• Проекти з поліпшення умов праці (закупівля кондиціонерів і реконструкція припливно-витяжної вентиляції робочої зони), подальша модернізація обладнання для механізації важких робіт (проектування та будівництво лінії механізованої упаковки готового прокату, придбання шиномонтажного стенду), запобігання аваріям і нещасним випадкам (розробка та впровадження локальної системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій і оповіщення персоналу), а також покращення здоров'я працівників (нова установка для очищення питної води).

Жан Жуе, Генеральный директор, АрселорМіттал Кривий Ріг: «Для нас здоров'я та безпека наших співробітників є надзвичайно важливим пріоритетом. Протягом останніх 5 років ми доклали немало зусиль, щоб запровадити в компанії найвищі міжнародні стандарти охорони праці. Нещасні випадки, що сталися цього року, свідчать про те, що нам ще багато потрібно зробити для гарантування безпеки наших працівників. Ми продовжуватимемо працювати над вдосконаленням стандартів безпеки та охорони здоров'я наших працівників і підрядників. АрселорМіттал продовжить інвестиції в охорону здоров'я та безпеку, а також відновить подальшу модернізацію підприємства, як тільки покращення економічних умов і прибутковість підприємства дозволять це зробити».

Корпоративний день безпеки та здоров’я АрселорМіттал збігається з Днем здоров'я та безпеки на роботі Всесвітньої організації праці (ILO). День здоров'я та безпеки в АрселорМіттал – це можливість для співробітників і підрядників поділитися успішним досвідом і внести свій вклад в програму удосконалення безпеки на виробництві «Прагнення до нуля». Девіз Дня здоров'я та безпеки цього року – «Наслідуй приклад» - відображає прагнення компанії досягти найвищих стандартів здоров'я та безпеки персоналу і слідувати кращим стандартам безпеки праці.

«Місія АрселорМіттал проста – ми прагнемо стати найбезпечнішою компанією з виробництва стали в світі. Тому ми відзначаємо День здоров'я та безпеки як одну з найважливіших щорічних подій в житті компанії», - говорить Лакшмі Н.Міттал, Голова Правління і Головний виконавчий директор АрселорМіттал. - «Наша галузь лише тепер вибирається з найсерйознішого економічного спаду в світі з часів Великої Депресії 1930-х років. Сьогодні виробництво повільно відновлюється до рівня докризових часів, і нам знову слід наголосити, що наш пріоритет номер один – це благополуччя всіх співробітників, не дивлячись на їхню посаду в компанії».

«Безпечна, екологічна сталь» - це основоположна теза філософії, яку АрселорМіттал втілює в життя в своїй глобальній діяльності. Прикладом тому можуть служити спільні комітети менеджменту і профспілок по здоров'ю та безпеці, що діють на кожному підприємстві, проведення всебічних тренінгів і освітніх програм для співробітників.

Останні дані свідчать про те, що ця робота вже дала перші результати у вигляді покращення показників стану здоров'я та безпеки в АрселорМіттал на глобальному рівні. У 2009 році кількість втраченого робочого часу через травми в шахтах і на сталеливарному виробництві знизилися до 1,9 випадку на мільйон робочих годин, в порівнянні з 2,5 випадками на мільйон робочих годин в 2008 році.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021