ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Рінат Старков – новий Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 2 серпня 2010 р.Компанія АрселорМіттал призначила Ріната Старкова новим Генеральним директором ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Рінат Старков змінить на цій посаді Жана Жуе, який покинув компанію.

В послужному списку пана Старкова – успішне управління программами трансформації та модернізації на великих промислових підприємствах. Раніше Рінат Старков обіймав посаду члена правління Групи Монді Бізнес Пейпа, де був відповідальним за ринки СНД, постачання та логістику; а до того був головою Ради Директорів «Монді Сиктивкарський ЛПК», одного з найбільших виробників в російській целюлозно-паперовій промисловості. Р. Старков закінчив Московський державний інститут міжнародних відносин за фахом «Міжнародна економіка» та отримав ступінь МВА в Університеті Клемсон (Clemson University), США.

Рінат Старков, Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Для мене велика честь бути призначеним на цю посаду. Моїми першочерговими завданнями як нового Генерального директора є відновлення прибутковості підприємства та продовження його трансформації в стійкий та конкурентоздатний бізнес. Зокрема, мої зусилля будуть зосереджені на збільшенні обсягів виробництва, підвищенні якості продукції, забезпеченні безперебійного постачання сировини, а також на впровадженні масштабної програми модернізації, необхідної для подальшого розвитку підприємства».

Арно Пупар-Лафарж, Виконавчий віце-президент АрселорМіттал (країни СНД і Африки): «Компанія АрселорМіттал рада вітати нового Генерального директора ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». У Ріната Старкова є багатий досвід роботи в промисловості та відмінне знання регіону, і я впевнений в тому, що він поведе підприємство вперед до стійкого та прибуткового розвитку. Хочу подякувати Жану Жуе за його внесок в становлення «АрселорМіттал Кривий Ріг». Він керував підприємством протягом одного з найскладніших періодів в історії галузі, і його команді довелося шукати вирішення багатьох проблем, включно з непростою ситуацією в управлінні грошовими коштами, викликаною багатомісячною заборгованістю з відшкодування ПДВ. Серед досягнень Жана Жуе – початок будівництва машини безперервного лиття заготовок (МБЛЗ) як важливої складової інвестиційних зобов'язань і програми модернізації підприємства; підвищення уваги до потреб клієнтів як до ключового чинника конкурентоспроможності; побудова конструктивного діалогу з профспілками, а також його особиста увага до питань охорони праці, результатом якої став безпрецедентний в історії підприємства 15-місячний період без смертельних випадків на виробництві в 2008-2009 рр. Ми бажаємо Жану благополуччя та висловлюємо вдячність за створену ним сильну управлінську команду, яку він залишає в Кривому Розі на підтримку панові Старкову».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021