ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Нова поліклініка для робітників ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 4 серпня, 2010 р. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відкриває для співробітників нову поліклініку, виконавши одне з ключових інвестиційних зобов'язань згідно з Угодою про купівлю-продаж підприємства. Вартість проектування та будівництва поліклініки склала 27 млн. 300 тис. грн., з них 12,3 млн. грн. використано на придбання сучасного медичного устаткування.

Рінат Старков, в.о Генерального директора ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Я радий, що починаю свою діяльність на посту Генерального директора ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з відкриття такого важливого об'єкту, який є підтвердженням нашої відданості взятим на себе інвестиційним зобов’язанням. Турбота про здоров'я наших співробітників завжди була пріоритетом соціальної політики підприємства, і я зобов’язуюся приділяти цьому питанню належну увагу. 27 тисяч наших співробітників пройдуть профогляди цього року. Тепер це буде швидше, зручніше, а головне ефективніше, оскільки нова поліклініка оснащена найсучаснішим медичним устаткуванням. Моє глибоке переконання, що інвестиції в здоров'я та безпеку співробітників – це, зрештою, інвестиції в стабільний процвітаючий бізнес».

Нова поліклініка буде одним з підрозділів медичної служби ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», яка поєднує профілакторій «Джерело», медсанчастину ГЗК і 23 здравпункти на території виробничих підрозділів підприємства. На відміну від працівників ГЗК, в яких була своя поліклініка, металурги та коксохіміки ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» користувалися поліклінікою в орендованому приміщенні. Тепер у їхньому розпорядженні – поліклініка з сучасним медичним устаткуванням.

Наталія Полтавець, в.о. заступника директора з медичних питань: «Наша гордість – це цифрова система рентгенодіагностики виробництва фірми Сименс з цифровою пам’яттю, розрахованою на 60 тис. знімків щороку, з технічною можливістю робити 60 знімків на годину, при цьому з найнижчим променевим навантаженням. Також варто відзначити широкоформатний маммограф фірми Adoni (США), який дозволяє робити цифрові рентген знімки всього за 15 хвилин і виявляти рак молочної залози на ранніх стадіях. Є в нас і спеціальне устаткування для діагностики безпосередньо професійних захворювань. Наприклад, віброметр, що допомагає невропатологові виявляти та діагностувати віброхворобу, до якої мають схильність ті, хто працює на важкій техніці. Взагалі, наше обладнання підібране з врахуванням конкретних потреб нашої поліклініки, де проводитимуться профогляди співробітників підприємства, і найсучасніша техніка дозволить нам виявляти та запобігати різним захворюванням на ранніх стадіях».

Нова поліклініка повністю комп’ютеризована, всі робочі місця устатковані комп'ютерами та цифровою технікою. В поліклініці є свій сервер, який дозволить зберігати всю документацію в цифровому вигляді та уникнути зайвої паперової роботи, - це, в свою чергу, прискорить проходження медоглядів.

Генпідрядник з проектування та ведення робіт - ЗАТ «Криворожіндустрбуд», субпідрядниками виступили також криворізькі підприємства, внаслідок чого в місті було створено 300 нових робочих місць.

Виконання ще однієї важливої складової інвестиційних зобов'язань ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - житлового будівництва - заплановано на вересень 2010 року. До того моменту будуть введені в експлуатацію два житлових будинки на 165 квартир (по вул. Жемчужній та вул. XXII Партз'їзду м. Кривий Ріг).

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021