ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало місту 5,9 млн. гривень на ремонти в середніх школах

Новий навчальний рік в криворізьких школах буде комфортнішим завдяки допомозі підприємства

Кривий Ріг, 25 серпня 2010 р. Напередодні 1 вересня у 6 міських школах Кривого Рогу завершується ремонт, кошти для якого надало ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Капітальні ремонти покрівель і встановлення металопластикових вікон здійснюється в СШ №№ 15, 56, 63, 66, 69 в Дзержинському районі, а також в школі-інтернаті №9 в Інгулецькому р-н. Завдяки допомозі підприємства школи міста почнуть навчальний рік в комфортніших умовах, з кращою тепло- і шумоізоляцією. Для здійснення таких ремонтів ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надало 5,9 млн. грн. Також в рамках цього проекту було виділено 7000 грн. на придбання меблів для дитсадка «Сонечко» Нивотрудівскої сільської ради.

Олександр Зозуля, Директор із соціальних та загальних питань ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ремонти в школах - це наш подарунок жителям Кривого Рогу до 1 вересня. Тут, в Інгулецькому та Дзержинському районах, живуть наші працівники, тут їхні діти ходять в школи. Цей проект - продовження нашої турботи про наших співробітників, оскільки ми турбуємося про безпеку і якість їхнього життя не тільки на роботі, але й поза комбінатом, про безпеку і комфорт їхніх родин. Але як соціально відповідальна компанія, ми також вважаємо своїм обов’язком допомагати покращувати соціально-побутові умови не тільки наших працівників, але й жителів всього Кривого Рогу загалом. Відчути більш комфортні умови у школах після проведених ремонтів зможуть усі школярі, що там навчаються. Наші соціальні проекти – це конкретні справи, результати яких жителі міста зможуть побачити особисто».

Кошти на ремонти в школах було виділено в рамках виконання Договору про співробітництво і організацію взаємовідносин між виконавчим комітетом Криворізької міської ради та ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». За цим Договором виділення коштів здійснюється в кілька етапів, кожного разу на конкретні потреби міста. Пріоритетні соціальні проекти визначаються спільно міським виконавчим комітетом та адміністрацією ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Друга частина коштів у розмірі 3,5 млн. грн. була перерахована в червні для проведення ремонтів в міських лікарнях Кривого Рогу. Роботи по цьому проекту в даний момент тривають і будуть завершені в 3 кварталі 2010 р.

Договір про співробітництво і організацію взаємовідносин між виконавчим комітетом Криворізької міської ради та ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» був підписаний 15 березня цього року для забезпечення соціально-економічної захищеності мешканців міста Кривий Ріг та створення належних соціальних і екологічних умов їх проживання у місті Кривому Розі. За цим Договором ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» протягом 2010 р. надасть місту 15 млн. грн. для будівництва, розширення, ремонту і утримання певних об’єктів соціальної і виробничої інфраструктури міста Кривий Ріг та для реалізації відповідних соціальних програм і проектів. Подібні договори з органами місцевого самоврядування ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» укладає щорічно, починаючи з 2006 року.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021