ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Заява ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» про порушення законодавства під час першого судового засідання у справі позову Генеральної Прокуратури України до Фонду Державного Майна та компанії "АрселорМіттал Дуйсбург ГМбХ"

Київ, 1 жовтня, 2010 р. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і компанія АрселорМіттал стривожені зневагою до законів України та міжнародного законодавства, продемонстрованому на першому судовому засіданні за позовом Генеральної Прокуратури України проти Фонду Держмайна України (ФДМУ) і компанії АрселорМіттал Дуйсбург ГМбХ.

На першому засіданні суду, що відбулося сьогодні, 1 жовтня, суддя відхилив або проігнорував всі клопотання відповідачів. Ще не встигнувши перейти до розгляду справи по суті, суддя порушив вимоги міжнародного права (норми Конвенції про вручення за кордоном судових і позасудових документів по цивільних або комерційних справах) і відмовився передати справу на розгляд в Комерційному Арбітражному Суді (МКАС) при Торгівельно-промисловій палаті України, як того чітко вимагає Договір купівлі-продажу пакету акцій «Криворіжсталі».

Оскільки жодного рішення прийнято не було, суддя призначив наступне засідання суду на 5 жовтня. Той факт, що наступне судове засідання у такій комплексній справі призначено так скоро, ставить серйозні питання відносно намірів суду. Таке непрозоре ведення справи стане серйозним сигналом діловим колам про реальне положення справ із захистом прав інвесторів в Україні.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021