ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Заява ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з приводу розгляду справи за позовом держмитниці

Київ, 30 листопада 2010 р. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловлює занепокоєння з приводу того, яким чином розглядається справа про звинувачення підприємства у спробі контрабанди, і здивоване ставленням до цієї справи зі сторони відповідальних силових відомств. 26 листопада, у п’ятницю, слухання у справі в Малиновському районному суді м. Одеса було вдруге відкладено через те, що Одеська прокуратура не передала матеріали справи до суду, і суддя не міг почати розгляд справи по суті. У результаті слухання було перенесене на 3 грудня.

Перше слухання справи, призначене на 22 листопада, не відбулось з тієї ж причини, а також через те, що ні представники обласної прокуратури, ні представники обласного СБУ не з’явилися до суду.

Рінат Старков, Генеральний директор, ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми занепокоєні тим підходом, який обрали відповідальні державні структури у розгляді цієї справи. Складається враження, що обласні СБУ та Прокуратура не поспішають з’явитися до суду та надати матеріали справи. Хотів би повторити ще раз: ми переконані, що всі звинувачення на адресу нашої компанії в нібито спробі контрабанди є необґрунтованими, і що Держмитниця встановила абсолютно неринкову ідентифікативну ціну (380 дол. США за тону) на імпортоване вугілля, таких цін на ринку не існує. Ми готові довести в суді, що звинувачення на нашу адресу є надуманими.
Ситуація ускладнюється ще й тим, що арештоване вугілля, яке наразі знаходиться в Одеському порту, нагрілося до критичної відмітки, і існує ризик виникнення пожежі, який збільшується з кожним днем. Ми хочемо звернути увагу обласної СБУ, Державної митниці та суду на загрозу пожежі, яка може трапитись будь-якої хвилини, її можливі наслідки, а також на відповідальність за відсутність будь-яких дій».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021