ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомляє про чергову відстрочку у розгляді справи про звинувачення у спробі контрабанди

Київ, 7 грудня 2010 р. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомляє, що 3 грудня 2010 р. розгляд справи в Малиновському районному суді (м. Одеса) по звинуваченню підприємства в спробі контрабанди було втретє відкладено. Слухання справи було знову призупинено у зв'язку з тим, що представники обласної прокуратури не з'явилися в залі суду і – що найважливіше – не передали до суду матеріали у справі. Суд по суті паралізовано, оскільки у судді немає можливості розпочати розгляд справи. З тієї ж причини всі клопотання з боку ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не розглядаються, а відкладаються до того моменту, поки матеріали у справі не з’являться в суді.

Варто зауважити, що через декілька днів, 9 грудня, виповниться рівно три місяці з того дня, коли Державна митна служба України порушила кримінальну справу про нібито спробу контрабанди з боку ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Рінат Старков, Генеральний директор, ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Протягом цих трьох місяців ми шукали різні способи вирішення цієї ситуації. Проте всі наші пропозиції відносно можливих рішень послідовно ігнорувалися. Хочу підкреслити, що ми зацікавлені в повномасштабному розслідуванні даної ситуації і в тому, щоб нарешті встановити істину. Ми б воліли щонайшвидше поставити крапку в цій справі та повернутися до повноцінної роботи. Ми переконані, що у нас високі шанси виграти цей суд, оскільки звинувачення Держмитниці базуються на абсолютно неринковій ідентифікативній ціні. У зв'язку з цим нам абсолютно незрозуміла позиція обласної прокуратури, яка постійно ігнорує та затягує судовий розгляд. Ми також впевнені, що ситуація, коли найбільшому іноземному інвесторові відмовлено в можливості захистити свої інтереси в суді, в той час як арештоване вугілля вже представляє серйозну загрозу через можливе виникнення пожежі, надзвичайно шкодить іміджу України як країни, привабливої для іноземних інвестицій».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021