ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Ще 83 нові квартири для робітників ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 23 грудня 2010 р. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» сьогодні ввів в експлуатацію новий, вже другий в цьому році, житловий будинок для своїх працівників, виконавши одну з ключових інвестиційних зобов'язань згідно з Договором купівлі-продажу підприємства. В будівництво 6-поверхового будинку по вулиці Жемчужна, 8б підприємство інвестувало 11 млн. грн.

Рінат Старков, Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Подолавши всі складнощі цього непростого року, ми виконали зобов'язання перед нашими працівниками: ми здаємо цей об'єкт вчасно, і 2011 рік ще 83 родини співробітників нашого підприємства зустріне вже в нових квартирах. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - одне з небагатьох підприємств в Україні і єдине в Кривому Розі, яке здійснює програму будівництва та надання безкоштовного житла для своїх працівників. Ми продовжуємо виконувати взяті на себе зобов'язання, в тому числі і в соціальній сфері, так як створення комфортних умов проживання для мешканців Кривого Рогу та якість життя наших працівників є пріоритетом ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Робочим проектом була передбачена реконструкція п'ятиповерхового гуртожитку, розташованого в житловому масиві Тернівського району м. Кривий Ріг по вул. Жемчужна, 8б. П'ятиповерховий будинок гуртожитку з цокольним поверхом будівлі 1970-х рр. було переобладнано під 6-ти поверховий житловий будинок з 1 і 2-х кімнатними квартирами.

У новому будинку 83 квартири: однокімнатних - 71, двокімнатних - 12. Загальна площа будинку - 2991,3 м2, в тому числі житлова площа - 1488,9 м2. Для утеплення та оздоблення зовнішніх стін застосований навісний вентильований фасад з використанням мінероловатних плит. До послуг новоселів - вся необхідна для комфортного проживання інфраструктура: упорядкований двір, дитячий ігровий майданчик, місця для стоянки автомобілів.

Олександр Зозуля, Директор з соціальних та загальних питань ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «В 2007-2009 рр. ми зіткнулися з ускладненою процедурою виділення земельних ділянок для будівництва житла. На прикінці 2007 року Кабінетом міністрів України було ухвалено положення про виділення земельних ділянок через аукціони, які повинні проводитися органами місцевого самоврядування. Однак пізніше Президент наклав вето на цю постанову. Тому підприємство опинилося в ситуації, в якій не мало можливості купувати ділянки для будівництва житла в рамках нашої житлової програми. Для того, щоб все-таки виконати свої інвестзобов'язання ми змушені були знайти компромісний варіант. Фахівці ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» провели вивчення ринку вторинного житла Кривого Рогу, і був визначений об'єкт колишнього гуртожитку для реконструкції. Тепер це 6-поверховий житловий будинок для наших працівників, які потребують поліпшення житлово-побутових умов. У сформованих обставинах ми знайшли рішення, і Новий рік наші співробітники зустрінуть вже у власних комфортних квартирах».

Порядок надання житла працівникам визначається умовами чинного на підприємстві Колективного договору. Розподіл квартир проводиться на підставі спільного рішення адміністрації підприємства та профспілкового комітету в співвідношенні: загальна черга - 75%, першочерговики - 20%, позачерговики - 5% (особи, які постраждали в результаті нещасного випадку на виробництві, вдови, багатодітні сім'ї та сім'ї, які мають дітей-інвалідів). Квартири в новому будинку отримали 36 робочих, 10 інженерно-технічних працівників і 28 пенсіонерів ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

З початку реалізації Програми житлового будівництва ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вже введено в експлуатацію 309 квартир. Перші 144 квартири були передані працівникам підприємства в грудні 2007 року в будинку по Дніпропетровському шосе. У 2010 році завершено будівництво двох будинків на 165 квартир, в яке інвестовано 38 млн. грн. На даний момент ведеться підготовка до монтажно-будівельних робіт на мікрорайоні Східний 2, 3, де в 2011 р. буде зведено два нових будинки для працівників на 285 квартир. Таким чином, до 2012 року ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть своїм працівникам 594 квартир при планованих 500 згідно інвестзобов'язань підприємства.

Генеральним підрядником з проектування та ведення будівельних робіт є ЗАТ «Криворіжаглобуд».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021