ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: звинувачення у спробі контрабанди знято

Київ, 27 грудня 2010 р. 27 грудня Малиновський районний суд Одеси задовольнив скаргу ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» на постанову про порушення кримінальної справи. Таким чином, усі звинувачення підприємства в спробах контрабанди, раніше висунуті Державною митною службою та Службою безпеки України, зняті. В п’ятницю , 24 грудня, представник прокуратури під час судового засідання заявив, що прокуратура не вбачає неправомірності в діях ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а отже, і підстав для порушення кримінальної справи. Рішення суду також знімає арешт з партії вугілля, імпортованої підприємством у серпні та вилученої якості речового доказу в рамках збудженої кримінальної справи, яка була затримана Держмитницею і весь цей час перебувала в порту.

Рінат Старков, Генеральний директор, ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Ми раді цьому рішенню, ми його чекали як єдино можливе і справедливе. У нас ніколи не було сумніву в правоті нашої позиції, так як ми надали докази правильності задекларованої нами ціни на імпортоване вугілля і відсутності будь-яких порушень в наших діях. Відрадно, що суд поставив крапку в цій справі, яка з самого початку шкодила іміджу України як країни, привабливої для іноземних інвестицій».

Варто додати, що останній корабель з партією коксівного вугілля, імпортований ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" минулого тижня, був розмитнений за контрактною ціною, згідно з чинним законодавством. Таким чином, ще до прийняття судового рішення Держмитниця визнала справедливою контрактну вартість вугілля, за якою ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" імпортує вугілля в Україні.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021