ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Олександр Кузнєцов – Глава адміністрації з охорони праці та екології ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 3 лютого 2011 р. Олександр Кузнєцов призначений Главою адміністрації з охорони праці та екології ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Олександр Кузнєцов – досвідчений фахівець щодо охорони праці, промислової та пожежної безпеки, екології та цивільного захисту. Раніше Олександр Кузнєцов обіймав посаду Заступника Генерального директора з промислової безпеки ВАТ «Монді Сиктивкар ЛПК», одного з найбільших виробників російської целюлозно-паперової промисловості, де він відповідав за управління та планування роботи компанії, впровадження корпоративних правил і стандартів з охороні праці та професійного здоров'я та формування проактивного підходу до безпеки праці. Серед професійних досягнень пана Кузнєцова – зниження виробничого травматизму у ВАТ «Монді Сиктивкар ЛПК» з 159 до 13 випадків, коефіцієнт захворюваності – з 6 до 2,6, кількість пожеж – з 14 до 0 за 8 років роботи на керівничих позиціях у сфері промислової безпеки на цьому крупному підприємстві. Олександр Кузнєцов безпосередньо брав участь в роботі з впровадження стандартів безпеки праці ISO9001, ISO14001 і керував впровадженням стандарту OHSAS18001 на підприємстві, а також організував спільну профілактичну роботу з метою зниження травматизму в підрядних організаціях.

Рінат Старков, Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Я знаю Олександра Кузнєцова як професіонала своєї справи, результати діяльності якого я спостерігав особисто на підприємстві «Монді Сиктивкар ЛПК». Оскільки для «АрселорМіттал Кривий Ріг» питання охорони праці є пріоритетними і на рівні компанії ArcelorMittal перед нами поставлено завдання досягти нульового показника нещасних випадків із смертельним результатом на виробництві, досвід Олександра Кузнєцова для нас дуже цінний. Нам потрібно ще багато зробити для реорганізації процесів на виробництві та впровадити механізми контролю і самоконтролю, які б дозволили максимально знизити всі ризики травматизму. В цьому напрямку успішні практики, напрацьовані Олександром Кузнєцовим під час роботи в «Монді Сиктивкар ЛПК», будуть нам дуже корисні».

На новій посаді Олександр Кузнєцов займатиметься окрім питань охорони праці також питаннями екології та природоохоронної діяльності у ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Олександр Кузнєцов закінчив Ленінградську Лісотехнічну Академію ім. С.М. Кірова за фахом інженер-механік машин і обладнання лісового комплексу. В 2005 році пройшов навчання з впровадження інновацій з охорони праці та здоров'я, оцінювання виробничих ризиків в Академії Mondi Europe (Відень, Австрія), BKM Guidance, Ізраїль («Проактивний (переконливий) підхід до безпеки праці»).

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021