ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» надасть 15 мільйонів гривень на вирішення соціальних проблем міста

Кривий Ріг, 21 квітня 2011 р. ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у 2011 році надасть 15 млн. грн. для реалізації соціальних програм, а також на поліпшення екологічної ситуації в місті Кривий Ріг. Договір про співробітництво та організацію взаємовідносин між виконавчим комітетом Криворізької міської ради та ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» підписано сьогодні Генеральним директором підприємства Рінатом Старковим і мером міста Кривий Ріг Юрієм Вілкулом. Згідно з Договором ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» «сприяє соціально-культурному розвитку міста шляхом надання коштів з метою будівництва, розширення, ремонту і утримання певних об'єктів соціальної та виробничої інфраструктури міста Кривий Ріг».

Кошти ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» будуть спрямовані на підтримку міського будівництва, а також на проведення ремонтних робіт в лікарнях, дитячих садках, школах Кривого Рогу. Крім того, протягом року будуть здійснені ремонти доріг та благоустрій житлових кварталів міста.

Рінат Старков, Генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Як відповідальний платник податків, ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» робить значущий внесок в економіку Кривого Рогу: тільки в 2010 році ми сплатили до місцевого бюджету 400 млн. грн. податків і зборів. При цьому вже в І кварталі 2011 року підприємство перерахувало до місцевого бюджету 113 млн. грн., що на 34,2 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2010 р. Проте ми хочемо робити більше, ніж того вимагає законодавство. Щороку спільно з міською владою ми реалізуємо конкретні проекти для вирішення нагальних проблем міста. Це реальні дії, користь від яких мешканці можуть відчути на собі - чи то заміну вікон у школах, чи ремонт доріг міських вулиць і житлових кварталів. Наш внесок у розвиток Кривого Рогу - це продовження турботи про наших працівників та обов’язок ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» як містоутворюючого підприємства».

Подібні договори про співпрацю з органами місцевого самоврядування ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» укладає щороку, починаючи з 2006 року. Тільки протягом 2010 року підприємство виділило 5,9 млн. грн. на ремонти дахів і заміну вікон у шести школах Інгулецького і Дзержинського районів Кривого Рогу, 3,5 млн. грн. - на проведення капітальних ремонтів у міських лікувальних установах. Крім того, 5 млн. грн. були використані на відновлення і поліпшення покриття міських доріг і більше 2 млн. грн. - на ремонт м'яких покрівель у Дзержинському районі Кривого Рогу.

Вперше аналогічний Договір про співпрацю ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і Дніпропетровською облдержадміністрацією буде підписано 22 квітня 2011 року Генеральним директором підприємства Рінатом Старковим і губернатором Дніпропетровської області Олександром Вілкулом про надання підприємством упродовж найближчих трьох років 120 млн. грн. на вирішення соціальних проблем області.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021