ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Максим Метальніков - Директор із внутрішньої та зовнішньої логістики ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 16 травня 2011 р. Максима Метальнікова було призначено Директором із внутрішньої та зовнішньої логістики ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Максим Метальніков - досвідчений фахівець в галузі логістики, ланцюжка поставок, торгівельного фінансування, зовнішньоекономічної діяльності. З 1993 по 2005 роки працював на керівних посадах в міжнародних компаніях, відповідаючи за експортно-імпортні операції, взаємодію з ключовими споживачами, виробничими, інфраструктурними клієнтами.

З 2005 по 2007 роки Максим Метальніков працював у представництві міжнародної компанії «Noble Resources» (м. Москва) в якості Радника Голови Представництва з питань експорту вугілля і чорних металів за межі Російської Федерації. До приходу в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пан Метальніков протягом п'яти років очолював Комерційну Дирекцію транспортної компанії «Фірма «Трансгарант»», де керував комерційними проектами, серед яких управління парком приватних вагонів компанії, планування бюджетів, інвестицій у рухомий склад, контроль діяльності філій компанії та розширення клієнтської бази за рахунок підприємств вугільної, металургійної, нафтохімічної, трубної і інших галузей.

Максим Метальніков закінчив Московський інститут інженерів залізничного транспорту за спеціальністю «інженер шляхів сполучення». Має диплом Академії народного господарства при уряді РФ і ступінь магістра ділового адміністрування бізнес-школи Університету Антверпена (Бельгія).

Рінат Старков, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Максим Метальніков добре відомий серед висококласних фахівців у залізничних колах Росії. Він закінчив профільний університет і знає транспортну індустрію зсередини. Максим - професіонал, який володіє чіткою самодисципліною, і при цьому є відкритою, оптимістичною людиною, що легко влилася в новий колектив. Призначення Максима Метальнікова - це суттєве посилення команди ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Йому доведеться вирішувати непростий перелік питань, пов'язаних з логістикою. Ми плануємо створити класичний ланцюжок поставок, у якому логістика буде відігравати суттєву роль. Максим також буде відповідати за так звані «shared services», - структуру, яка зараз обговорюється і знаходиться в процесі організації. Це структура в апараті управління, яка об'єднає зараз розрізнені за Дирекціями підрозділи, що відповідають за логістику (порт, ж / д), митні заходи, а також завершення впровадження SAP системи на підприємстві, що дозволить проводити MRP (materials required planning) - управління запасами».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021