ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Андрій Коломієць - фінансовий директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Кривий Ріг, 3 червня 2011 р. Андрія Коломійця призначено фінансовим директором ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Андрій Коломієць - дипломований бухгалтер-універсал з практичним досвідом у сферах фінансів, бухгалтерського обліку, закупівель і систем управління підприємством. Народився в м. Олександрія (Кіровоградська область). Почав свою кар'єру в 1992 році на посаді бухгалтера торгової компанії «Агротек» (м. Кіровоград). У 1995 році зайняв посаду проектного аудитора в київському відділенні міжнародної консалтингової компанії KMPG Barents Group. З 1996 року працював фінансовим контролером в американській медичній компанії First Medical Group (зараз Hospital Corporation International) у Києві. З 1998 року Андрій Коломієць - фінансовий директор цієї ж компанії в Москві, а ще через рік - регіональний фінансовий директор (країни СНД).

У 2000 році Андрій Коломієць повернувся до Києва і зайняв посаду фінансового контролера в компанії McCain Foods Ukraine. У 2001-2009 рр. Андрій на посаді фінансового директора підприємства з виробництва склотари «Консюмерс-Скло-Зоря» (зараз Saint Gobain Zorya, м. Рівне) здійснив перетворення бізнес-процесів та організацію всіх етапів по інтеграції підприємства в транснаціональну Групу Saint Gobain. У складі групи інвестиційних менеджерів ЄБРР безпосередньо брав участь у розробці програми трансформації підприємства з його подальшим продажем Групі Saint Gobain.

Андрій Коломієць приєднався до АрселорМіттал у 2009 році, зайнявши позицію Директора з фінансової звітності та управлінським системам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Рінат Старков, Генеральний директор ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Андрій Коломієць - представник нашої молодої управлінської команди на комбінаті, яка покликана здійснити глобальні перетворення підприємства в успішний бізнес. За час роботи на підприємстві Андрій зарекомендував себе як чудовий фахівець, серед проектів, які він здійснив - великомасштабна реорганізація фінансового департаменту в сучасну, високоефективну структуру, початок впровадження системи SAP на підприємстві, удосконалення управлінської та фінансової звітностей підприємства, розробка системи ризик-менеджменту. Примітно, що це призначення - досить рідкісне для всієї корпорації: вперше на посаду Фінансового директора в Східній Європі призначений місцевий фахівець, раніше традиційно на всіх підприємствах АрселорМіттал це позиція займалася іноземними менеджерам».

На новій посаді пан Коломієць змінить В. Вайдісварана, що раніше займав посаду Глави адміністрації з фінансів-головного бухгалтера і тепер займає посаду Радника Генерального директора з питань трансформації.

Андрій Коломієць закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» (має ступінь бакалавра з економіки). Дипломований бухгалтер CPA (сертифікація в штаті Орегон, США).

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021