ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» завершився перший в цьому році етап програми добровільного звільнення

Кривий Ріг, 7 червня 2011 р. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»завершився перший у цьому році етап програми добровільного звільнення. Перший етап проходив з 1 по 29 квітня 2011 року, і ним скористалися 398 працівників підприємства. Середня сума виплаченої компенсації на 1 особу при звільненні в цьому році без урахування податків склала 70 тис. грн. В 2011 році програма добровільного звільнення ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» суттєво відрізняється від програм попередніх років: якщо раніше її дія розповсюджувалася на всіх співробітників підприємства, то в поточному році вона спрямована лише на адміністративно-господарський персонал.

Також у цьому році вперше при проведенні програми добровільного звільнення працівникам було запропоновано самостійно вибрати один з трьох можливих варіантів компенсації залежно від стажу роботи на підприємстві, загального стажу роботи, віку і навіть від розміру зарплати за новим місцем працевлаштування. При цьому обов'язковою є виплата 1-го, 2-х або 3-х середньомісячних заробітків в залежності від стажу роботи на підприємстві працівникам, які досягли пенсійного віку.

Варіанти компенсації за СДУ в 2011 році:
• Розмір компенсації залежить від робочого стажу співробітника. При стажі роботи на підприємстві від 3 до 10 років - це 15 місячних окладів; при стажі роботи на підприємстві від 11 до 15 років - 20; при стажі роботи на підприємстві від 16 і більше - 25 окладів
• Другий варіант припускає, що при нарахуванні компенсації працівникові враховується не тільки робочий стаж, а й вік співробітника. При стажі роботи на підприємстві від 3 і більше років проводиться виплата 15 окладів. Також, якщо вік співробітника більше 35 років, йому додатково виплачуються ще 5 окладів
• Згідно з третім варіантом, при працевлаштуванні за межами підприємства співробітнику виплачується сума різниць окладів за 50 місяців

Особливістю програми в цьому році також є те, що всі її учасники протягом двох років після звільнення зможуть користуватися медичною страховкою за рахунок підприємства на суму покриття 30 тис. грн. на рік.

Ірина Ефімчук, Директор департаменту з персоналу ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Попередні програми добровільного звільнення були спрямовані на всіх працівників підприємства. У цьому році програма була і буде спрямована виключно на адміністративно-господарський персонал для зменшення кількості інженерних працівників і працівників адміністрації. При цьому важливо розуміти, що мова не йде просто про математичне скорочення чисельності персоналу. Програма добровільного звільнення є соціально відповідальним інструментом зменшення чисельності управлінських рівнів у структурних підрозділах, а також службовців і робітників, що відносяться до адміністративно-господарському персоналу. Програма є добровільною, і працівники самостійно приймають рішення звільнитися. Паралельно ми ведемо прийом на роботу фахівців на ключові професії в основні цехи підприємства, які безпосередньо залучені у виробництво продукції. З початку 2011 р. було прийнято 741 співробітника: з них 402 чоловіка на постійне місце роботи і 339 чоловік на сезонні роботи».

Другий етап програми добровільного звільнення в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» у поточному році пройде з 3 по 30 жовтня 2011 року.

Довідка. Програма добровільного звільнення діє на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» з 2007 року. Підприємство вперше в Україні запропонувало подібну програму з метою захисту працівників від інфляційних явищ. Вона дає співробітникам можливість звільнитися за власним бажанням, отримавши при цьому вельми привабливий компенсаційний пакет. У загальній сумі для виплати компенсації співробітникам при звільненні за цей період було виділено більше 800 млн. грн. Виплати у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є найвищими в Україні і дають можливість співробітникам, які залишають комбінат, відчувати себе захищеними. У середньому кожен працівник, що звільняється, отримує суму заробітної плати на рік вперед.

За час дії програми на підприємстві було проведено 9 етапів, а її умовами скористалися 17 997 працівників підприємства, що складає близько 73% від загальної кількості звільнених працівників. У числі тих, хто скористався програмою добровільного звільнення, - 10 017 співробітників, які досягли пенсійного віку. Це складає близько 40% від загальної кількості звільнених за програмою добровільного звільнення. При цьому більша половини з числа тих, хто вирішив добровільно залишити підприємство, - це співробітники, що відносяться до категорії адміністративно-господарського персоналу.

У 2010 році середня сума виплаченої компенсації при звільненні без урахування податків склала 87 885 грн. або 11 040 доларів США.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021