ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

Лакшмі Міттал зустрівся з Президентом України Віктором Януковичем і взяв участь в засіданні Ради інвесторів

23 червня 2011 р., Київ. Сьогодні відбулася зустріч Генерального директора та Голови Правління компанії АрселорМіттал Лакшмі Н. Міттала з Президентом України Віктором Януковичем. Лакшмі Міттал взяв участь в першому засіданні Ради іноземних і національних інвесторів, створеної при Президенті України. Перед початком засідання Ради відбулася особиста зустріч Президента Віктора Януковича та Лакшмі Міттала.

Як найбільший для української економіки іноземний інвестор, пан Міттал у своєму виступі на засіданні Ради інвесторів висловив впевненість, що новостворена Рада може зіграти ключову роль в розробці рекомендацій щодо вдосконалення інвестиційного клімату в країні. Він висловив готовність компанії АрселорМіттал брати участь у розробці цих рекомендацій і вносити свій вклад у побудову іміджу України, як країни, привабливої ​​для інвестицій. Пан Міттал також підтвердив відданість АрселорМіттал Україні та бажання продовжувати розвивати бізнес в країні. Говорячи про 5-річну історію компанії АрселорМіттал в Україні, пан Міттал зазначив, що вона може служити прикладом співпраці між урядом і інвестором, а також знаходження взаєморозуміння та компромісних рішень в складних умовах. Серед перешкод для створення привабливого інвестиційного клімату в країні Лакшмі Міттал назвав труднощі з відшкодуванням ПДВ, в тому числі практичну необхідність сплати авансових платежів з податку на прибуток у розмірі 50% від сум бюджетного відшкодування з ПДВ, що отримуються. В своєму виступі пан Міттал відзначив певний прогрес в цій області та високо оцінив уряд за забезпечення автоматичного повернення ПДВ, яке ведеться вже протягом 3 місяців. Він висловив сподівання, що автоматичне відшкодування ПДВ матиме системний характер, а уряд якомога швидше знайде вирішення проблеми з поверненням боргу з ПДВ, що утворився в 2010 р.

Під час особистої зустрічі пан Лакшмі Міттал і Президент Віктор Янукович обговорили перспективи розвитку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021