ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розпочинає Програму прийому випускників вищих учбових закладів

Кривий Ріг, 22 липня 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголошує про початок Програми прийому випускників «Еверест». Програма направлена на пошук і розвиток амбітних молодих фахівців - випускників вузів, які зацікавлені в успішній кар'єрі в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

В рамках програми «Еверест» підприємство запропонує до 30 позицій для випускників з високим рівнем знань в сферах сталеплавильного, коксохімічного виробництв, гірничодобувної галузі, а також енергетики, електромеханіки, маркетингу, постачання, IT, управління персоналом і менеджменту. Програма розрахована на 2,5 роки, протягом яких кращим кандидатам пропонується працевлаштування в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в статусі стажерів із встановленою заробітною платою та всіма іншими перевагами працівника підприємства (повноцінний соціальний пакет, можливість лікування та відпочинку в оздоровчих комплексах підприємства та здравницях України).

Програма передбачає як інтенсивне теоретичне навчання (online-курси, аудиторні заняття із залученням міжнародних тренінгових компаній, навчання металургії та гірничій справі в корпоративному Університеті АрселорМіттал в Люксембурзі) так і практичну участь в проектах підприємства спільно з фахівцями підприємства, які стануть їхніми наставниками. В процесі ротації серед основних департаментів і виробництв підприємства стажери отримають можливість навчання з різних напрямів і галузей. Найуспішнішим учасникам буде запропоновано можливість навчання та обміну досвідом на споріднених підприємствах Групи АрселорМіттал.

Кожні півроку здійснюватиметься профільна оцінка результатів роботи, знань і навиків, а після закінчення стажування - фінальна оцінка результативності експертами-наставниками (безпосередніми керівниками). За підсумками цього завершального оцінювання кандидатам буде запропоновано працевлаштування в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Ірина Єфимчук, Директор з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Наша мета – пошук талановитих молодих фахівців, які в перспективі зможуть обійняти ключові посади на підприємстві. Інтенсивна дворічна програма роботи та навчання надасть стажистам комплексні знання про діяльність підприємства та підготує їх до участі в наших найважливіших проектах. Ми шукаємо динамічних і амбітних людей з високим рівнем професійної підготовки, знанням англійської мови, стратегічним мисленням, орієнтацією на результат, навиками ефективних комунікацій та командної роботи. Це ті якості, які необхідні для успішної кар'єри в міжнародній компанії, і наше завдання – знайти таких молодих фахівців, виростити майбутніх менеджерів підприємства з випускників вузів».

Заявки на участь в Програмі «Еверест» приймаються до 30 липня 2011 р. Конкурсний відбір відбудеться у вересні 2011 р. (оцінка здібностей, тестування з англійської мови та подальші профільні співбесіди). Детальніше про програму можна дізнатись на сайті www.arcelormittal.com.ua

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021