ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запровадило учбову програму для керівників

Кривий Ріг, 3 серпня 2011 р. В ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запущена програма розвитку середнього та старшого менеджменту «Навігатор для керівників». Комплексна програма даватиме ґрунтовні знання в сфері фінансів, проектного менеджменту, операційних вдосконалень, стратегії ланцюжка постачань і інших галузей. Крім того, проект направлений на вдосконалення навиків управління бізнесом і управління командою, підвищення особистої ефективності та міжфункціональної співпраці. Учасниками дворічної програми навчання стануть більше 400 керівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» середнього та старшого рівнів, а також талановиті співробітники підприємства, в яких є потенціал в найближчому майбутньому обійняти керівні позиції.

Ірина Єфимчук, Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Сьогодні ми формуємо на підприємстві управлінську команду міжнародного рівня, і в окремих випадках змушені залучати менеджерів екстра-класу ззовні. Проте наша головна мета – виростити майбутніх управлінців з місцевих робітників. Мета нової учбової програми ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – вдосконалення та напрацювання навиків і вмінь, принципово важливих для менеджерів міжнародної компанії. Наприклад, наш керівник в сучасних умовах не може бути лише фаховим працівником виробництва, орієнтованим лише на випуск продукції, – нам потрібні багатофункціональні спеціалісти, що володіють знаннями в різних сферах діяльності. «Навігатор для керівників» допоможе учасникам програми в майбутньому розширити зони відповідальності та підготує їх до кар'єрного зростання усередині компанії».

Учбовий курс програми складений за допомогою Університету АрселорМіттал – корпоративного університету компанії. Учасники дворічного інтенсивного навчання «Навігатор для керівників» після завершення курсу можуть претендувати на ключові топ-позиції в ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», а також на продовження кар'єри на міжнародному рівні в рамках компанії АрселорМіттал.

Програма передбачає онлайн-навчення, а також аудиторні тренінги та семінари. Навчання проводять 15 запрошених тренерів з 8 тренінгових компаній та 18 експертів підприємства різної спеціалізації. Бюджет програми «Навігатор для керівників» складає 6 млн. грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021