ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило 150 тис. грн. Інгулецькому району міста для підготовки до Дня незалежності України

Кривий Ріг, 23 серпня 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило 150 тис. грн. на підготовку Інгулецького району м. Кривий Ріг до святкування Дня незалежності України. Половина виділених коштів - 75 тис. грн. - були спрямовані на облаштування нового дитячого майданчика по вул. Ярославській в Інгулецькому районі, відкриття якої відбулося 20 серпня 2011 р. Установка нового дитячого містечка проводилася співробітниками ремонтно-монтажного цеху гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Спеціально для нового майданчика на вул. Ярославську були завезені понад 120 тонн піску. Гірничий департамент ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розташований біля Інгулецького району, багато жителів району - співробітники комбінату, тому співпраця ГЗК і цього району вже стало традиційною.

Ігор Щетінін, Глава адміністрації з гірничорудного виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «Наше підприємство - відповідальний платник податків, який тільки в 2010 році заплатив у місцевий бюджет 400 млн. грн. податків і зборів. Однак крім передбачених законодавством відрахувань до бюджету ми прагнемо здійснювати конкретні проекти для облаштування району та поліпшення якості життя людей. Ми вимірюємо наш бізнес не тільки мільйонами тонн сталі або концентрату, але ще й подарунками для маленьких мешканців міста. Нова дитяча площадка в Інгулецькому районі Кривого Рогу - яскравий приклад співпраці ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і влади міста, завдяки якому ми спільно виховуємо нове покоління гірників і металургів».

За кошти підприємства в Інгулецькому районі Кривого Рогу також проводяться підготовчі роботи до святкування 20-ї річниці незалежності України. 24 серпня за підтримки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в цьому районі будуть організовані урочисті заходи. Сума виділених підприємством коштів - 75 тис. грн. До свята в Інгулецькому районі відкриються виставки творчих робіт, також будуть проводитися спортивні змагання, кулінарний фестиваль та інші заходи.

Установка нового дитячого майданчика - не єдиний соціальний проект, який ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить в Інгулецькому районі Кривого рогу. За підтримки підприємства в середній школі №92 регулярно проводяться поточні ремонти та заміна обладнання, завдяки чому учні цієї школи здобувають освіту в комфортних умовах. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» також регулярно передає кошти в загальноосвітню школу-інтернат № 9 для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Для вихованців цього дитячого будинку волонтери гірничо-збагачувального виробництва підприємства регулярно організовують благодійні концерти, збирають книги, іграшки та одяг.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021