ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг»

Прес-центр


Page tools
Друк
В закладки
Поділитися
FacebookTwitter


Прес-релізи

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виділило 4 млн. грн. на реконструкцію проспекту Південний в м. Кривий Ріг

Кривий Ріг, 30 серпня 2011 р. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало 4 млн. грн. у проведення першого етапу реконструкції проспекту Південний у місті Кривий Ріг. Ці кошти, виділені місту в рамках програми соціального партнерства бізнесу і місцевої влади, становлять шосту частину від загальної суми, необхідної для проведення ремонту частини проспекту - від вул. Панаса Мирного до вул. Переяславської. Кошти підприємства будуть використані на укладання вздовж проспекту сучасних безшумних трамвайних шляхів.

Ірина Єфимчук, Директор департаменту з персоналу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»: «ПАТ«АрселорМіттал Кривий Ріг», як містоутворююче підприємство, піклується не тільки про своїх співробітників, а й про місто загалом. Щороку наше підприємство виділяє кошти для реалізації конкретних соціальних та інфраструктурних проектів у місті. У цьому сенсі ми бачимо себе партнерами місцевої влади в їхньому прагненні розвивати і модернізувати місто, робити його більш комфортним для мешканців. Цього року ми виділили 4 млн. грн. на перший етап реконструкції проспекту Південний, однієї з найважливіших магістралей міста. Вже цієї осені жителі міста зможуть оцінити всі переваги оновленого проспекту».

Перший етап реконструкції проспекту Південний, вартість проведення якого 25 млн. грн., було розпочато в червні 2011 р. У даний момент тут демонтовано старе трамвайне полотно, йде укладання щебеню та плит трамвайного полотна. Згідно з проектом, за час проведення першого етапу реконструкції на проспекті будуть покладені понад 800 м сучасних безшумних рейок.

Олег Бекаревич, головний інженер підрядної організації ТОВ «Весташляхбуд»: «Безшумність трамвайного ходу на таких шляхах досягається за рахунок того, що основа для укладання рейок виготовлена із плит зі спеціальною гумовою подушкою і пристроями для їхнього кріплення, що забезпечує не тільки безшумність, а й різко знижує вібрацію при русі. Це в свою чергу знижує рівень зносу рухомого складу. У Кривому Розі це всього лише третя за рахунком вулиця, устаткована подібними рейками. Більша частина запланованих робіт вже виконана. На ділянці 300 метрів покладена залізобетонна основа шляхів і проведене укладання рейок. Ще 600 м проспекту вже покриває суха бетонна суміш, на якій незабаром з'явиться асфальт».

Крім оновлення трамвайної колії, ремонтні роботи проспекту Південний включають у себе заміну дорожнього покриття проспекту, а також обробку фасадів прилеглих житлових будинків. Зараз тут ведуться роботи з перебудови інженерних комунікацій газо-, тепло-, водо- і електромереж, укладання земляного полотна і фарбування фасадів житлових будинків. Завершити перший етап реконструкції проспекту міська влада планує у вересні 2011 р.

Олександр Осадчий, начальник управління капітального будівництва виконкому Криворізької міської ради: «Це один з наочних прикладів соціальної взаємодії влади Кривого Рогу та бізнесу, який допоможе нашому місту стати краще. Закінчити перший етап реконструкції проспекту Південний, частину коштів на яку виділило ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ми плануємо вже у вересні 2011 р. Наступний етап робіт буде розпочато в 2012 році».

Загальна вартість проведення двох етапів проекту реконструкції проспекту Південний, завершення якого заплановано на жовтень 2012 року, становить 42,6 млн. грн.

2008  -  2009  -  2010  -  2011  -  2012  -  2013  -  2014  -  2015  -  2016  -  2017  -  2018  -  2019  -  2020  -  2021